Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kövér lány találhat párt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér lány találhat párt?

Figyelt kérdés

Sok kérdés szól már erről, de mennyi esély lehet rá? Hiába vagy kedves meg rendes ha kövér vagy? Sokaknak miért kell ha valaki vékony de bunkó?

23/L


2018. dec. 24. 20:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10%

Pár dolog ami nőnél abszolút nem probléma.


-Kövér / telt...

-Pedofil.

-Videojátékokat nyomat 0-24.

-Nincs munkája/életében nem dolgozott.

-Képzetlen / alacsonyan képezett.

-Kicsi 160 cm alatt van.

-Gyerekes szellemileg éretlen.

-Lusta, egy poharat nem mosott el életében.

-Szüleivel él.


Fordított esetben ezekért egy pasit megölnek, felnyársalnak, leszarnak, de hát ez nem érdekes.

Te egy NŐ vagy.

2018. dec. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%
A pasik között is van minden kategóriában 1-10-ig az alapján, hogy mennyire néznek ki jól, aki mondjuk 9-es, az lehet, hogy a topmodellnek kinéző lányok közül fog válogatni és találni, de aki mondjuk átlagosan néz ki, tehát nem is olyan rosszul, az tudja, hogy ő sem a topmodell kategória, és egyébként is, akár az a másik, akár nem, egy komoly kapcsolat pont arról szól, hogy elfogadod a másikat testileg-lelkileg olyannak, amilyen, szóval annak valószínűleg nem is lesznek olyan elvárásai, hogy legalább 1 Miss Universe díja legyen az illetőnek. Amúgy ismerek olyan párokat, ahol az egyik fél kövér, a másik fél meg vékony. Én is vékony vagyok, az exem meg el volt hízva a kapcsolatunk elején, de ennek ellenére pont akkor működött a legjobban, utána meg már hiába fogyott le, nem ezen múlt, hogy együtt maradunk-e. Szóval persze, hogy lehetséges.
2018. dec. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem 150kg simán.
2018. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
#11-es, a pedofil tanárnőket egymás után sittelik le az USA-ban.
2018. dec. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13%
Meki, KFC, Burgerking, húsbolt, cukrászda.
2018. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
5%

"a pedofil tanárnőket egymás után sittelik le az USA-ban."


"Nyilvánvaló tény" hogy Magyarország az USA-hoz tartozik.

Nem csak Földrajzilag de Közigazgatásilag is, így az USA hatóságainak, FBI, DEA... "Van intézkedési jogköre Magyarországon."


Mingyár szólók Amerigo Vespucci-nak hogy enye-benye volt képe lehagyni az USA-hoz tartozó Magyarországot.

Meg visszaadom a 2.Közigazgatási MA diplomám.

Hiszen egy még nem is Európához tartozó államszövetség simán tud intézkedni egy szuverén EU-s országban.

Ehhez képest Sztálini SZU a fasorba sincs, ukáz-okat osztogató amatőrök voltak.


"Köszönöm a Földrajz leckét."

2018. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%
#16-os, tekintve, hogy FÉRFI pedofil tanárokat Magyarországon már ítélt el egységesen a közvélemény a nagyon is közeli múltban, szerintem ha egy olyan eset kerülne nyilvánosságra, amelyben tanárnő a vétkes, abból is ugyanakkora botrány illene, hogy legyen. És ezt feministaként mondom.
2018. dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
41%

Hogyne találhatna, én vagyok erre az egyik élőpélda!


Fiatalon a legtöbb pasi ritka felületes, sokaknak más se számít, csak vékony legyen és ahhoz kb. lehet akármilyen ronda feje.

Azért ki lehet fogni olyan csávókat, akiknek ez tetszik és nem olyanokat, akik megalkudnak.


Igaz, az se mindegy, hogy valaki hogy kövér, pl. hízik-e mellre, vagy csak seggre, vagy csak hasra, stb. Na meg mit hoz ki a kinézetéből. Egy kövér nő is fel tud öltözni csinosan, ha akar, csak boltok terén jobban meg van kötve a keze.

2018. dec. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
20%
9-essel egyet értek, pedig nem vagyok egy slankság.
2018. dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Ha az utolsó mondatot nem írtad volna oda akkor még együtt is tudnék érezni veled.


Én nem jönnék össze dagadt nővel, mert nem találom vonzónak a hájat, szerintem igénytelenség az elhízás, és a legtöbbjük ugyanilyen másra mutogatós, mint te.

2018. dec. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!