Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kövér lány találhat párt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér lány találhat párt?

Figyelt kérdés

Sok kérdés szól már erről, de mennyi esély lehet rá? Hiába vagy kedves meg rendes ha kövér vagy? Sokaknak miért kell ha valaki vékony de bunkó?

23/L


2018. dec. 24. 20:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Az attól függ mennyire vagy kövér és miért? Amúgy én például vékony vagyok de a kicsit husisabb lányok is ugyanúgy bejönnek mint a vékonyak;) 29F
2018. dec. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem!!! Max ha vak a férfi
2018. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk én 9 éve, de egy munkahelyen találkoztam egy nagyon értelmes, izgalmas személyiségű és nagyon egyedi (afféle modern, nagyon színes hippi-alter) módon öltözködő kövér lánnyal, aki, bár nem ebben a szakmában dolgozott, de egy igazi képzőművész tehetség volt. Eleve egy nagyon összetartó, vegyes (fiúk-lányok) összetételű baráti körnek is tagja volt, de még emellett szórakozóhelyen rendszeresen próbálkoztak be nála úgymond "idegen" fiúk. Bár ez utóbbit nagyon szolidan említette nekem. Szóval ha ilyen érdekes az ember lányának az egyénisége, mint az övé, és ráadásul úgy tálalja jól a külső adottságait, hogy azzal az egyéniségének a kifejezésére is törekszik, akkor (hacsak nem extrém - tehát pl. a mozgást akadályozó - mértékű elhízásról beszélünk) nem számít a testsúly.
2018. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
8%
Minden további nélkül, csak azok a férfiak, akik elfogadnak téged, nem fognak kelleni, mert nem "olyanok".
2018. dec. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%

Sok, főleg vékony pici férfi szereti ha nagy tömb a csaja.

Tehát van esély :))

2018. dec. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
6%

#5 vékony pici férfi


Ilyen jelzőkkel nem szokás férfiakat illetni.

2018. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

A kövérség relatív. Én mások szemében voltam már kövér, orvos véleménye szerint (akihez fogyás miatt mentem egyébként) csak vastag és erős a csontozatom de szerinte nem folyik szét a testem. Ámbár én ezek mellé még magas is vagyok, szóval a megjelenésem olyan kedves kis tankaranka lehet, nem tudom. Én kövérnek soha nem tartottam magam (de gondolom ezzel sokan így is vannak, akik nem hajlandóak vagy nem merik bevallani maguknak), mindig azt mondtam, hogy telt vagyok: formás a combom, testalkathoz képest nem nagy a fenekem, van a hasamon mit fogni (ezt hívjuk pocaknak), széles vállam van (hála a 4 éves versenyszerű sportnak, ami ebben közrejátszott, na meg amúgy is) és nagy a mellem. Ave Maria, szerencsétlen dolgok ezek.

Ámbár... Én ezt elfogadtam, amiből adódik, hogy az önbizalmam is több és látszik is rajtam, hogy nem ijedek meg a saját adottságaimtól.

És van párom, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok, szeret így is és soha egy rossz megjegyzést nem tett az alakomra vagy arra, hogy nem vagyok vékony. Ő így lát nőnek, szépnek.

Tehát igen, a válaszom az, hogy egy "kövér" nőnek is lehet párja és normális, teljes értékű párkapcsolata, csak a megfelelő személy kell hozzá és az, hogy az illetőnek legyen önbizalma - ami csak akkor van meg, ha elfogadja önmagát.


Ha viszont nem fogadja el magát, akkor tenni kell ellene. Amíg az ember önmagát nem látja szépnek és vonzónak, addig az kiül az egész megjelenésre is.

2018. dec. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
45%

Igen van olyan helyes ismerősöm aki csak ducibb lányokkal randizik.

Szerintem ezt embere válogatja.

2018. dec. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem találhat, nagyon sok ismerősömnek van ducibb csaja. A probléma akkor van ha tudja magáról a csaj, hogy duci és mégis top modell pasit akar.

Ha unatkozol és szeretnél beszélgetni írhatsz. Én is magányos vagyok.

28F

2018. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

Kövér pasid persze hogy lehet.

De miért nem kezdesz el tornázni, egészségesebben étkezni?

2018. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!