Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az idegen lányok miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idegen lányok miért olyan elutasítóak mikor be szeretnék mutatkozni nekik?

Figyelt kérdés

2018. dec. 22. 20:34
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Hogyan érjem el, hogy vonzalom alakuljon bizalmat ébresszek és bizalmaskodni kezdjen az irányomban?


Eddig, úgy gondoltam, hogy az őszinteség erre az egyetlen és legjobb eszköz.


Most így végig gondolva eddigi tapasztalataimat, a következtetésem, hogy nem ez(az őszinteség)az egyetlen hiteles eszköz?

Tehát eddig tévedésben lettem volna az őszinteséggel kapcsolatban és rosszkor használtam, rossz időben?

2018. dec. 23. 17:10
 32/39 Rockarc ***** válasza:

#29

Szamit, hogy ossze van vagva? A megrendezest ketlem, ahhoz egy kicsit bargyu a fiatalember, igazabol meg egy frappans szoveget sem tudott nyomni, ha megrendeztek volna biztos nem ilyen 2*2 neha 5 szintu dumat nyomott volna a matektanarnak. Tudom nem ezt mondta, de valami kritikan aluli volt, amit spontan kinyogott. Ennek ellenere mindegyik "bevagott" alanyon latszott, hogy elvezik a szituaciot, akarmit is hadoval az ipse.


Szoval nem az urge, hanem a szituacio tetszett nekik, azt talaltak erdekesnek. Az mas kerdes, hogy az elso randi utan ugyis szelnek eresztik majd, mert hiaba laza, de kicsit egyszeru is a srac, elveszti a varazsat, ha 5 kerdesnel tobbet valtanak. Valoszinuleg ezert is sikerult ilyen szinten begyakorolnia a spontan beszelgetest, eleg sokszor kellett mar nekirugaszkodnia.


42F

2018. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
82%

Vonzalmat nem lehet ébreszteni, az vagy van, vagy nincs. Az őszinteség pedig alap, nem egy eszköz.


Amúgy rosszul is használod, mert a bizalmaskodó azt jelenti, hogy tolakodó.


A bizalom alapja az őszinteség, ez igaz, de ha valaki nem akar tőled semmit, akkor ennyi, utána bombázhatod őszinte dolgokkal, nem érdekli. Ez nem úgy megy, hogy valaki megtetszik az utcán, és rámutatsz, hogy na, akkor veled őszinte leszek, míg belém nem szeretsz.

2018. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

#32


Értem mit mondasz, és igazat is adok neked.

Azonban itt van egy fontos tényező, amit figyelembe kell vennünk. Ez pedig a társadalmi közeg. Az amerikaiak nagyon szeretik a show-műsorokat és az olyan dolgokat, amik show elemekkel vannak kombinálva. Ha megnézel pl egy amerikai híradást, akkor ott is belenevetgélnek meg poénkodnak a hírmondók egymással. Vagy pl az elnők is bemegy talkshow műsorokba viccelődni a műsorvezetőkkel. Ezért volt népszerű a videóban levő csávó is, mert lényegében egy showműsort produkált.

Azonban Magyarországon másmilyen az emberek gondolkodása, itt másmilyen módszerekkel kellene sikereket elérni. Az ilyen showműsoroktól csak zavarba jönne az átlag magyar nő. Itt sok ember rendkívül félénk, parázik és bizonytalan (ennek történelmi okai is vannak), itt inkább a nőknek az egóját kellene fényezni és éreztetni velük, hogy ők igenis nőiesek és vonzóak - én talán ilyen irányban közelíteném meg a dolgot.


De persze ahány ember annyi ízlés... Nincs egy bevált képlet, ami mindenkinél működik.

2018. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy vad idegennel nem bizalmaskodik elsőre az ember, de azért lehetünk őszinték."


De éppen ez az, hogy te őszinte SEM vagy, kérdező. Olvasd már el a #19-es hozzászólást.

2018. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Értem, hogy mit akarsz mondani.
2018. dec. 23. 21:09
 37/39 A kérdező kommentje:

Akkor helyettesítsd be oda azt, hogy:

- Megtetszett a stílusod és nagyon szimpatikusnak találom a kisugárzásod ... vagyok. :)

- Nagyon örülnék neki, ha elkérhetném a telefonszámod és meghívhatnálak egy kávéra vagy egy italra és beszélgethetnénk kicsit valamikor egy kávé vagy egy üdítőzés közben.

2018. dec. 23. 21:20
 38/39 A kérdező kommentje:
Ez milyen?
2018. dec. 23. 21:21
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy hol, hogy akarsz nekik bemutatkozni és kinek, milyen típusú lánynak.


Én elmondom, mikor érzem magam kellemetlenül, ha vki hozzá m szól:

- ha nagyon igénytelen

- ha lerí róla, hogy csak b...ni akar

- ha alapvető illemszabályokat nem tart be (ilyenekre gondolok, hogy látja, hogy telefonálok vagy nagyon bele vayok merülve vmibe a telefonomba, és akkor belemászik a képembe és jópofáskodik... vagy ha zenét hallgatok, és csak azért megkocogtatja a vállam, hogy "jónézőki", köszönés nélkül már a lábam vagy a mellem dicséri, pénztárnál fizetek, és akkor kezd el dumálni... mindre volt már példa)


Illetve ha nagyon nem tetszik a srác, akkor nem pazarlom azzal a saját időmet meg az ő idejét sem, hogy leállok percekig jópofizni, mikor úgyis tudom, hogy ebből nem lesz semmi. Persze ha egyébként normális, akkor nem bunkón koptatom le.


Illetve még egy dolog: sajnos a legtöbb lány hozzá van szokva, hogyha egy pasi elkezd vele beszélni, akkor a legtöbb esetben vagy szobára hívják, hogy pénzt lejmolnak tőle. Elég ritka az, amikor vki normálisan, kedvesen, udvariasan ismerkedni próbál - főleg akkor, ha a lány nem kifejezetten szép.

2018. dec. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!