Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az idegen lányok miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idegen lányok miért olyan elutasítóak mikor be szeretnék mutatkozni nekik?

Figyelt kérdés

2018. dec. 22. 20:34
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Idegen nők?


Akkor fogadd meg a tanácsom:

[link]

2018. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
11%
SEMMI!!!! érdekesség sincs benned.
2018. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
2%
Ha nem vagy egy makulátlan testű, magas, kőgazdag adonisz, akkor jobb ha leteszel az egészről. :) F
2018. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Kb. így:


- Szia, érdekes személyiségnek tűnsz számomra, ha megengeded bemutatkoznék ... vagyok.

- Nagyon örülnék neki, ha meghívhatnálak egy kávéra vagy egy italra és beszélgethetnénk kicsit, hogy kicsit többet megtudhassak rólad és én is mesélhessek magamról neked.

- Mit gondolsz?

2018. dec. 23. 00:04
 15/39 Rockarc ***** válasza:
88%

Ez tenyleg gaz, belevagsz a kozepebe, nincs kilepesi eselye sem, nem igy kell csajozni.


Elsore kerdessel kell nyitni, lehetoleg a kornyezetnek megfelelo aktualissal, az se baj, ha kreativ vagy. Ilyenkor siman mondhatja azt, hogy bocsi sietek, akkor ott vege. Ha leall veled beszelgetni par mondat erejeig, utana mutatkozgass be, es csak a beszelgetes vegen hivd el valahova, de inkabb kontaktot kerj tole. Ezek a nyilegyenes dumak azonnal menekulesre kesztetik oket, en is durvanak es faragatlannak tartom.


42F

2018. dec. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Nekem eddig sajnos nem jött be a kérdéssel nyitás.
2018. dec. 23. 00:50
 17/39 anonim ***** válasza:
8%

Legjobb, ha az alábbiakat mondod nekik, amikor megállítod őket.


"Ugye nem tetszek neked? Mond, hogy nem!

Különben rosszul fogok aludni." :D


vagy


"Hello! Bárki mást is megszólíthattam volna rajtad kívül, de most azt szeretném, ha te koptatnál le, de nagyon gyorsan." :D


vagy


"Ugye milyen xarul nézek ki ma, köszi, hogy egyetértesz velem. Leköpnél!? " :D

2018. dec. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 Rockarc ***** válasza:
74%

"Szia, érdekes személyiségnek tűnsz számomra, ha megengeded bemutatkoznék ... vagyok."


Szerinted erre mit tud/lehet valaszolni?


Nem, nem engedem meg. Vagy valami hasonlot. Vagy vegig kene varnia a monologod? Ha ilyesfajta elutasitasok ernek, az nem veletlen, eleg durvak is, de minden jo szandekod ellenere a te kezdemenyezesed is durvan tolakodo, gondolj csak bele a no helyzetebe.


Tele a net ismerkedos videokkal, gondolom van egy halom, ami semmit sem er, de talan nyalazd at a kinalatot es valogasd ki azokat, amik szerinted nalad is mukodhetnenek. A masik, hogy szamit, hogy hol vagy. Nem mindegy, hogy valaki epp egy kavet szurcsol es total raer dumalni, vagy eppen idore megy a franc tudja hova. Neha meg egy gesztus tobbet er, mint barmi amit mondani tudnal.


Kitartas, a csajozast is meg kell tanulni, senki sem szuletik ugy, mondhatni egy kulon szakma. Sokan nem is kapnak "papirt" rola, na ok elkezdik majd meregetni a farkukat, mint minden problema okozojat, es bargyu kerdesekkel szereznek vidam perceket a GYK-s kozonsegnek.


42F

2018. dec. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

"Szia, érdekes személyiségnek tűnsz számomra, ha megengeded bemutatkoznék ... vagyok."

Aha. Egy árva szót nem beszéltél még vele, a nevét sem tudod, akkor látod először, de "érdekes személyiségnek tűnsz számomra". Mi alapján? A sminkjéből olvastad le, hogy érdekes személyiség vagy a cipőjéből?


Tudod, a nők sem szeretik, ha egyből ilyen ordas nagy kamuval kezded az ismerkedést.

2018. dec. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem megy, akkor nem kell erőltetni. Nem vagy egy adonisz, fogadd el, hogy nem lesz nőd. :)
2018. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!