Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb sikerem lenne a nőknél ha lenne barátnőm, akitől el akarna csábíttani a többi nő?

Figyelt kérdés
Mert azt látom hogy megy a versengés a foglalt pasikért. Mintha a sok nő egymással akarna kiszúrni, hogy elveszik egymás pasiját vagy csak lesz.......ják a wcben. Ezzel akarják bizonyítani hogy ők jobbak a többi nőnél, hogy elveszik a pasijukat?
2018. dec. 22. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
szerintem ritka, amikor valaki tényleg elszedni valaki más pasiját. lehet pont az is benne van ebben a flörtölésben, hogy nincs tétje. meg ha valaki boldog, akkor vonzó.
2018. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Magyarul eszközként szeretnél használni egy barátnőt, hogy aztán az ő "segítségével" legyen helyette egy másik? Mit vársz tőlünk ezügyben? Buzdítást? :D
2018. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Érted egyáltalán hogy mekkora paradoxon amit írsz?


Ha már van egy barátnőd, akitől el akarnak csábítani, akkor az azt jelenti hogy sikeres voltál.


Tudom hogy adrenalinlöketet ad, sokatoknak ha kiírhattok az internetre olyan kérdéseket ahol köpködhettek a női nemre de azért egy percet gondolkodj már, mielőtt ráklikkelnél a "kérdés kiírása" gombra.

2018. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatra nem találsz senkit. Miből gondolod, hogy arra lesz jelentkező, hogy ő legyen, akit megcsalsz?
2018. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha egy pasi kapcsolatban van akkor nem érez hiányt nők terén ami kisugárzik. Ezért lehet valaki vonzóbb ha foglalt.
2018. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért akarsz valakit eszközként használni?

Nekem most történetesen pont egy foglalt pasi tetszik úgy, hogy el tudnám képzelni vele az egész hátralévő életemet. De nem azért tetszik, mert foglalt, igazából baromira örülnék neki, ha egyedülállóként ismertem volna meg, és eleinte nem is tudtam, hogy van valakije, nem is társkeresés címén ismertem meg, hanem közös munka miatt, nem is akartam akkoriban ismerkedni, nem ez volt a fontos az életemben, egyszerűen csak így alakult. Nem az én műfajom, hogy elszedjem más pasiját, ettől függetlenül nem tagadom, hogy örülnék neki, ha mégis mellém sodorná az élet végül, de az sem lenne baj, ha találnék egy pont ilyet.

2018. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!