Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mitől laza egy férfi? Hogyan lehetnék lazább úgy, hogy közben proaktív is maradok? Mission impossible?

Figyelt kérdés

Nem régiben azt kaptam egy lánytól (Tinder match), hogy nem vagyok elég laza, feszült vagyok.

Ennek (talán) a fő oka az, hogy 26 éves vagyok, de nem volt még barátnőm: szeretnék ezen változtatni. Folyamatosan próbálom fejleszteni magam, tenni a céljaimért, és sokat is fejlődtem. Szeretném, ha a nők szemében vonzóbbnak tűnjek, és próbálok proaktív lenni ebből a szempontból.

Szóval, ez azért is fura, mert (szerintem) nem görcsölök rá, kosarat is néha adok. Viszont lehet, hogy a kevés partnerlehetőség miatt talán jobban igyekszem, többet próbálkozom (hisz, nem vagyok 10/10-es pasi, akinek nem kell tennie semmit, a lányok adják magukat). Talán a proaktívitást veszik feszülésnek?


Ti mit gondoltok? Bármilyen jó tanács?! (Kivéve, a ne feszülj rát, mert az nem valami előre mutató így magában).


Kérlek, kort is írjatok! Köszönöm!



2018. dec. 22. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Ne proaktív legyél, hanem kicsit provokatív.

32/f

2018. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%

Ne próbálkozz a Tinderrel

mert az tele van kinderrel

Hagyd csak azt te a fenébe

Menj ki a valóságba cserébe

2018. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Asward05

Rímes...

...és rémes...

2018. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!