Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet megfelelni manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megfelelni manapság a nők teljesíthetetlen igényeinek?

Figyelt kérdés

És most nem modellekről, meg több ezres követésű insta celeb lányokról beszélek, hanem a 10/6-os szomszédlány típusú csajok igényei is ilyenek.

Amikor voltam kb. 85! kiló 183! centisen, ledagadtoztak a hátam mögött. Lefogytam, a szemembe mondták, hogy csúnya sovány vagyok.

Nincs jogsid, miért nincs jogsid? Van jogsid, minek van jogsid, ha nincs kocsid?

Veszel egy olcsó autót, nevetnek a hátad mögött, hogy tragacs, veszel egy drágábbat hitelre, nevetnek, hogy hitelt veszel fel, nem hitelre veszed, nem értik, hogy miért költesz ennyit.

22 évesen otthon laksz, mamahoteles vagy, elköltözöl albérletbe csóró vagy, mert minden pénzed rámegy.

200 ezer alatt nem kellesz senkinek, de inkább 300 alatt, nincs diplomád nem kellesz, van diplomád kit érdekel, nem nagy szám manapság.

Konkrétan ha nem vagy egy dús gazdag, sportos, 40 éves George Clooney baszhatod az egészet, és még csak nem is a legjobb csajokat akarod meghódítani.

Maximum rib_ncok jöhetnek szóba, azoknak meg tartósra úgysem kellesz, de azok meg az utolsó büdös, proli munkásnak is széttennék a lábukat, akik utánuk füttyögnek.

Megéri ez az egész? Robotolsz mint az állat, tanulsz mint az állat, hogy miután szétdolgoztad magad menjél még kondizni, meg költsél magadra százezreket, milliókat, hogy végre nagy kegyesen egy átlagos csaj méltóztassék pár hónapig, jobb esetben pár évig elbohóckodni?

És ekörül forog az életed, ez irányítja azt. De az enyimét már nem! Felettem már nincs hatalmatok! :D Rendelek is valami gyorskaját, remélem a többi férfitársam is így tesz, és nem marad nektek egy férfi sem, mert mindegyik a KFC-ben fog ülni!

Vagy maradnak a fogatlan, büdös, kövér lányok? Egy 10/6-os lány miért nem tud egy 10/6-os fiúval összejönni? Miért kell neki mindig több kategóriával jobb?



2018. dec. 18. 18:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
88%
Sose értem aki nőgyűlölő miért akar kínnal keservvel összejönni velünk. :(
2018. dec. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
89%

183 centi vagyok, 63-68 között ingadozom, van jogsim, van egy 15 éves autóm (alsó középkategória, újonnan vettem, jól szolgál), van egy házam (38 éves, részben felújított), épphogy 200k felett keresek, nincs diplomám, nincs hitelem, nincs közöm George Clooney-hoz. Van egy 10/~7-es barátnőm, akit 10/10-nek látok. Nem hiszem, hogy klasszisokkal felette állnék.

32/f

2018. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
91%
De hogy lwhet ilyet mondani, hogy van egy 7-es barátnőm, akit 10-esnek látok? Akkor az 10-es, mert a pontozás szubjektív.
2018. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%

Yellow Data

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 19:01

Az üzenet előzménye: A kérdésre írt válasz: Hogy lehet megfelelni manapság a nők teljesíthetetlen igényeinek?

"Sose értem aki nőgyűlölő miért akar kínnal keservvel összejönni velünk. :("

Az üzenet szövege: veled senki sem akar összejönni te ragyás fejű csicska


Úgy tűnik betaláltam. Ja és elég régóta férjnél vagyok,csak ő férfi is nem nőgyűlölő..

És a jelentés is ment.

2018. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
87%

Aha. Szóval te vagy a mesebeli lány... pasi.

Otthon is élsz meg albérletben is, van is jogsid meg nem is, van is kocsid meg nem is, van is diplomád meg nem is, robotolsz is meg tanulsz is meg nem is, milliókat költesz kondizásra meg nem is...

Hülye is vagy meg nem is. (ja, de)

2018. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
82%

A hetes annak szól, hogy mások szemével ugyan szép, de nem a legszebb, a tízes pedig annak, hogy nekem pont zsánerem. Nincsen ebben semmi sértő szerintem. Én is tudom magamról, hogy nem vagyok 10/10.

32/f

2018. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
54%

"10: Ráadásul "fiúcska" az a válaszoló meleg mint a kazán.


Nemek amúgy van egy elméletem, hogy a legtöbb aggresszív nő ebben a kategóriában frusztrált meleg igazából.


11


Pontosan azért, amiért te egy ostoba férfigyűlölő vagy.


Nem volt semmi nőgyülölő ebben, hogy pl. "dögölne meg az összes" vagy ilyenek."


vs


Énolyanrendessrácvagyokmiértnincsencsajom?

2018. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
70%
61% Az a szöveg, "csicska", hehe. Tuti valami 14 éves gyökér írta. :/
2018. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
17%
De honnan tudod a mások véleményét? Haverokat kérdezed, hogy dugnák-e? Meg milyen kapcsolat az, ahol csak felötlik bennem a gondolat, hogy vajon az utca embere hanyasra pontozná azt, akit szeretek. Nekem 10-es az a világnak 10-es.
2018. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
78%
Bazz többet kárálsz kérdező, mint a házisárkánynak beállított idős nnéjnik. Szerinted ezt ki viseli el?
2018. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!