Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan társkereső oldal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukorfalás kérdése:

Van olyan társkereső oldal, ahol esélye lehet párra találnia egy 60-as impotens férfinek (? )?

Figyelt kérdés
Nem aszexuális kapcsolatra gondoltam. Az állapotommal megbékéltem, nem keresek gyógymódokat.

2018. dec. 17. 11:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
Ember, még egy 25 éves, nem impotens férfinak is nehéz a társkeresőkön, hát még egy ilyen öreg tatának... :D
2018. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem simán lehet esélye 40 feletti nőknél. Ugye te nem azok közé tartozol, aki 60 éves létére 20 éves feszes pipikre ácsingózik? :D
2018. dec. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%

# 1


De remélem az ilyen bunkóknak is mint te.

2018. dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Van itt egy 40-es nő, aki állandóan valami 60-as impotens "házaspasival" kínlódik. Ha van pénzed, nála tuti van esélyed.

Amúgy, passz.

2018. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen :)

Ezt Kovács Pati mondja az Egymillió dolláros szerelemben, bárcsak a bankreklámban is súgta volna.

2018. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

# 4


De ismerős ez a sztori valahonnan.

2018. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

Na, most őszintén. (Ha van is olyannő, akinek 50 felett elege lett a szexből)


Melyik egyedül élő nyugdíjas akar a nyakába venni még egy vénembert? (bocs a kifejezésért) akikkel csak baj van. Horkol, kijárkál éjszaka wc-re, nem tud aludni, meccset néz, pálinkázik, mittudom én. A legtöbb nőnek már kialakult, nyugis élete van.


Te mit tudsz nyújtani? Pénz, ház, jólét, kerti munka?

Ha van, akkor ezeket emeld ki, akár bármelyik társkeresőn, vagy nyugdíjas klubban.


Egyébként meg a nőket ki lehet elégíteni működő farok nélkül is, már amelyik igényli, és megelégszik ennyivel, de ügyesnek kell lenni hozzá :-)

2018. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
6os olvastam már én is ezt :D
2018. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

Csak úgy szólok a tisztelt huszonéves gyakoris közösségnek, hogy 65 év ma Magyarországon a nyugdíjkorhatár és sokan tovább dolgoznak. Ilyenkor más esetekben gyakran van már valami egészségügyi problémája az embereknek, de kezelhető szinten. Több olyan esetről látok, amikor a 60-as férfi munkában is és szexben is aktívabb mint a huszon, harmincéves ismerőseim.


Kérdező, úgy tudom az impotenciát szinte mindig kezelni lehet. Talán túl korán adtad fel. Vagy van valami nagyon komoly társult betegséged is. Én inkább ebbe az irányba mennék. Párkapcsolat nem létezik szex nélkül, igaz, szexnek több módja van, de ez akkoris nehézkes. A hozzád való korú nőknek még nagyon aktív szexuális élete lehet. De kivételek vannak, itt a gyakorin is rengeteg nő van, akin érződik, hogy nagyon távol van tőle a szexualitás, úgyhogy találhatsz magadnak kapcsolatot, csak azt ne párkapcsolatnak tekintsd, hanem inkább egymást segítő együttélésnek, egy szeretetteljes barátságnak, lakótársaknak. Erre az oldalra feküdj rá inkább, ilyen nőt keressél. 42F

2018. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
2. Nem.
2018. dec. 17. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!