Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Cupydo oldal nem kamu?

Figyelt kérdés
Egy csomó szép lány bejelöl, hogy tetszem neki de kb tényleg csak a szépek. Amikor viszont listázom a főoldalt, az átlag nagyon nem ilyen. Az az érzésem, hogy az oldal üzemeltetője kamu profilokat gyárt és időnként bejelölgeti azokat akik nem előfizetők. Így ösztökélve őket arra hogy fizessenek hogy lássák a képeket és levelezhessenek. Persze az is lehet hogy én csinálok valamit jól :D

2018. aug. 21. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az előbbi... és ezt sok oldal megcsinálja :(
2018. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu.
2018. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Évekig voltam tag a cupydon,rengeteg csinos nő jelölt kedvencnek,ami eleve gyanús....soha senki nem válaszolt-nemhogy randi,de levelezés sem jött össze.Aztán gondoltam egyet:töröltem magam az összes társkeresőröl,CSp,szexrandi,stb-teljesen felesleges időpocsékolás...Később újra regisztráltam,csak a cupydóra,puszta kíváncsiságból.Most sokkal kevesebben néznek meg,és senki nem jelöl kedvencnek-így hihetőbb.Ami még gyanús:mindig az ország másik végéből jelöltek kedvencnek,sosem helyi csaj...sőt,helybeli csaj nem is nézett meg egyszer sem,pedig vannak néhányan és látják ki nézi meg az adatlapjukat.
2021. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!