Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, nektek bevállt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek bevállt a társkereső oldal?

Figyelt kérdés

Mindig adok egy esélyt, de egyre hamarabb jövök rá, ez nem éri meg. Inkább az a bajom, hogy a többséggel nem is passzolok, ha meg tényleg tetszene, törli magát. Régebben mintha más lett volna. Ma kb unatkozni megy oda mindenki (láttam transzikat, vagy csajt aki negyvenért...). Gáz.


Megvolt már mindegyik oldal, app, de már nem akarok több esélyt adni, ennyi erővel inkább az utcán szólítanék le nőket, több eredménye lenne.


Nektek mi a tapasztalat? Csak komoly kapcsolat céljából, csak srácok véleménye érdekel.


(Ne fikázd a másikat, ne oktasd ki, csak a vélemény érdekel)


2018. júl. 14. 17:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok
2018. júl. 14. 17:47
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen véletlenszerű. Ha épp megszólítasz egy olyan lányt aki magányos, és nem adta fel a perverzek miatt és még tetszik is akkor van esély. Egyébként fogalmam sincs minek vannak fent.Leginkább egofényezés, szórakoztatás céljából. Rengeteg szép nő van fent, de senki nem válaszol, ha meg igen akkor 1-1 szót ír vissza, teljesen komolytalanná vált. Neten nincsenek fent normális lányok, csak élőben van esély.
2018. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 próbálokkedveslenni ***** válasza:

A facebook hamarosan induló társkereső része még jól is elsülhet egyébként. Jelenlegi egyedüli alternatíva a tinder, de az inkább ugye szexpartner kereső.


Szóval majd az FB megoldását próbáld ki.

2018. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jaja egyik, ami nekem is a bajom. Sok perverz miatt a normalisak vagy elkeserednek es lehetoseget sem adnak emiatt, vagy lelepnek.


Marad az unatkozo aki egy szot is alig tud kipreselni, vagy ego novelo plazacica. Vagy van a "jajderossz nekem, minden pasi szem..t "

2018. júl. 14. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Régen valóban jobban működött és találtam is egy pár lányt akivel komolyabban összejöttem volna de mind elcsúszott mert elég fontos dolgokban hazudott illetve eltitkolt dolgokat.
2018. aug. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!