Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldal további...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldal további keresési feltételekkel?

Figyelt kérdés
Olyan társkereső oldalakra vagyok kíváncsi, ahol a keresési feltételek között szerepel az is, hogy a lehetséges partner milyen nép, kultúra képviselője (gyakorlatban ne ajánljon pl. cigány, vagy közel-keleti személyeket).

2018. márc. 25. 05:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Szeretnék elnézést kérni azoktól, akiket offenzíven érintenek a példák, nem állt szándékomban gyűlölködni.
2018. márc. 25. 06:34
 2/3 Noren1989 ***** válasza:

Még sose làttam ilyet. Esetleg utàna jöhet a péniszméret/mellméret és bankszàmlaegyenleg, mint keresési felétel...milyen jó lenne, nem?

Még inkàbb egy qrvakeresőre hasonlítanànak a pàrkeresők.

2018. márc. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak kb pont onnantól nincs értelme ennek, hogy a társkeresők önbevalláson alapulnak. Pl simán létre tudok hozni egy profilt azzal, hogy kelet magyarországi idősödő, iskolázatlan, munkanélküli nő vagyok 4 milliárd eurós örökséggel. És simán fennakadhat ezen egy értelmifogyatékos, kapcsolati tőkéjét felhasználni képes impotens bűnöző, hogy állampapírokat vásárolna :P
2018. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!