Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan ismerkedős oldal/alk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerkedős oldal/alkalmazás, ahol komoly szándékkal vannak fent férfiak?

Figyelt kérdés

Nem csak egy éjszakás kalandot keresnek, hanem akár életreszóló társat... de legalább is komoly kapcsolatot.

A bulizós huszonévesek nem igazán hoznak lázba, mégis csak ilyenek találnak meg tucatjával. Hiába ha idősebbek, akkor is komolytalanok... Tény, hogy 23 éves létemre 15-nek nézek ki, de közben már egyáltalán nem izgat a bulizás, 2,5 éve nem iszom egyáltalán alkoholt és már talán az anyaságra is vágyom a szívem mélyén... Szüleim is 23 évesek voltak, mikor megszülettem és egyáltalán nem jártak/járnak el sehova (mármint szórakozóhelyre). Manapság ilyen létezik még egyáltalán?:(


2018. márc. 11. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak, de azért meredek úgy társat keresni, hogy ő lesz életed társa.

Nem egyszerűbb csak úgy ismerkedni és majd ahogy hozza az élet?

2018. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kell, hog életem társa legyen, nyilván. Csak hasonlóan goondolkozzon. Aztán lesz, ami lesz persze... De ha eleve teljesen másra vágyunk, akkor fölösleges időpocsékolás az egész ismerkedés. Ezt érzem évek óta...
2018. márc. 11. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 12 éven át kerestem komoly kapcsolatot fiúként és nem találtam olyan lányt, akivel ez klappolt volna. Ezért letettem róla és már nem keresek. Ha valaki megtalál, majd meglátjuk.

Egyébként nem kéne összekeverned a komoly szándékot a gyerekvállalással. Nem csak az kereshet komoly kapcsolatot, aki gyereket is akar.

2018. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen férfiak, én is ilyen voltam, fiatalon, meg igazából most sem érdekel a bulizás. Illetve olyan nőt sem tudnék elképzelni páromnak aki bulizik.


Gyereket ne siesd el, csak akkor vállalj ha több éves nagyon jól működő kapcsolatban vagy. Én 25 voltam mikor első lányom megszületett, nem csinálnám vissza, de úgy érzem korai volt, exemmel elváltunk, így csonka családban kell felnőlnie, ami nem jó.

2018. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, csak azt nem oldalnak hívják, hanem a való Életnek! Igen, 23 évesen még nagyon fiatal vagy, de ha az érzéseid felnőtt lábakon állnak, akkor mehet egy komoly kapcsolat.


Én is ilyen lányt keresek, bár van pár év közöttünk :)

30f

2018. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 HalkHogen ***** válasza:
Miért ne lenne? Én is azért vagyok ilyen oldalakon fönt. De lássuk be, a "komoly szándékon" kívül még mindenkinek vannak egyéb elvárásai is a másikkal szemben (megfelelő életkor, attraktivitás, kémia, anyagiak, humor, magabiztosság, magasság, testalkat, közös érdeklődés, hasonló életvitel, kis távolság stb.). Fölteszem, ez nálad is így van. :)
2018. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :) Nem keverem össze az anyaságot a párkapcsolattal, ezt csak úgy említettem, hogy éreztessem, mennyire más foglalkoztat, mint a legtöbb barátnőmet, ismerősömet :) Tisztában vagyok vele, hogy még jó pár évig ez nem téma az életemben, hiszen megfelelő anyagi háttérrel és stabil (több éves) kapcsolattal vágnék csak bele!
2018. márc. 20. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!