Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nőben csak a szaporodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőben csak a szaporodást látom, akkor én érzelmileg nulla vagyok?

Figyelt kérdés
Komolyan. Tök hülyeség szerintem a párkapcsolat meg a szerelem. Az egész arra jó,hogy szaporodjunk semmi másról. A férfi és a nő egy szaporodó lény.
2018. dec. 17. 08:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

@2: Igen, pont ezt támasztják alá az itt rendszeresen előforduló "jaj, mindjárt esküvőnk lesz, de beittam és lefeküdtem a munkatársammal", "elmondjam-e neki, hogy a párjával évekig jártunk össze a háta mögött", "most született a babánk, de azóta le se szar", "azt mondják, hogy bunkó, de olyan szexi, mit csináljak" és még sorolhatnám jellegű kérdések. Lehet csűrni-csavarni, de végeredményben a párválasztás lényege a saját és a faj DNS-ének tovább örökítése, minden más csak cukormáz, amivel az emberi tudat (agy) leönti az egészet.


Kérdező, mindettől függetlenül nem érzelmileg vagy nulla, csak belül, emberileg vagy üres.

2018. dec. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A 11-essel értek egyet.


Bármennyire is tetszetősek az olyan válaszok, mind a 2-esé (amit egyébként a kultúra termelt ki, biológiai alapja nincs), ha a párkapcsolatokat az természetes es szexuális kivalasztáson alapuló evolúción keresztül szemléljük, akkor bizony a pàrkapcsolat lényege egyertelműen a szaporodás (magyarul a dugás).

2018. dec. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem akarok szaporodni és nem is fogok !!! Nem azért szexelek vagy vagyok/leszek kaocsolatban valakivel.

N

2018. dec. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!