Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kevésbé előnyös külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevésbé előnyös külsejű férfiaknak vannak a legnagyobb elvárásai?

Figyelt kérdés

Szép nőnek tart a környezetem, én is csinosnak látom magam. Volt, hogy olyan férfi fogott meg valamivel, aki nagy jóindulattal sem nevezhető jóképűnek. Ennek ellenére nagyon is tudtam vonzódni hozzájuk.

Mégis minden esetben elutasítottak, hogy ne haragudjak, de náluk magasabban van a léc.

Aztán amikor elmondták/megmutatták, mégis milyen nőt szeretnének, nő létemre leesett az állam.

Ugyanis nemhogy nálam sokkal szebbekről volt szó, de konkrétan instagram modell szintet várnak el.


2018. dec. 14. 21:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem kamu a kérdés.


Valóban vannak olyan férfiak, akik nem Brad Pitt-ek külsőre, de valamit nagyon jól tudnak, és a nők bolondulbak utánuk, azok megtehetik, hogy válogatnak.


Középiskolás koromból eszembe jut egy kövér srác, aki mindig csajokkal ment ide-oda, mert bírták. Na, ő megtehette, hogy válogatott, mert olyan stílusa volt, hogy bejött a csajoknak.


Rátok azért nem buknak a nők, mert nem elég, hogy nem vagytok Brad Pittek, még ezen felül semmi érdekes sincs bennetek.

2018. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
15%

#11: Nálunk, középiskolában is megvolt a kövér srác effektus. Az egyik igen dagadt osztálytársam vállán sírták el magukat a lányok, vele mentek ruhácskát, cipőcskét vásárolni, tőle kértek tanácsot, hogy hogyan hódítsanak meg egy szuperpasit stb. :D Pedig amúgy egy marha jó fej srác volt, tényleg önzetlen, segítőkész, poénos, vicces, s egyben komoly életfelfogású volt. Kb. 13 éve kiköltözött Németországba, onnan meg az Egyesült Államokba. Közben összeszedett magának egy normálisabb amcsi nőt, akivel lassan 5 éve boldogok.

Ennyit a tetves magyar nőkről...

2018. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
8%
Ja és persze közben irigykedtünk a srácra, hogy csajokkal mászkál, csak éppen egyik luvnya sem adta be neki a derekát. Egy jóhiszemű, derék srácra voltunk irigyek, akit simán lepattintottak a "kedves" nők. :D
2018. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%

@A legrosszindulatúbb


Csakhogy én nem a lúzer dagadt srácokról beszélek, hanem azokrol, akikkel meg ia kuratják magukat a nők.


Bármennyire is nehéz neked elhinni, van ilyen jelenség.

2018. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14%

Előnytelenebb külsejű férfiak, akik instagram-modell szintet várnak el a nőktől... hmm, mintha nem pontosan ugyanez a propaganda folyna egyes válaszolóktól is, pontosan ugyanezekkel a szavakkal.

Szóval ja, én is a kamura szavazok. Megy a lejáratás ezerrel.

2018. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én egy középkategóriás pasi vagyok de nem kellene instamodell barátnő. Indok a varga maradjon a kaptafánál. Közepes pasi a közepes hölgynél. Ha a szebbik nem nem ismeri a teremtés koronâjânak belső tulajdonsagait kizárt hogy egy bomba nőnek megtetszen egy Quasimodo... Kivéve ha nem egy luxus kocsiból száll ki
2018. dec. 15. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
És hol vannak a 75 kilós dagadek csajok akiknek csak a kockás hasú pasi kell ? 😂
2018. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!