Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kevésbé előnyös külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevésbé előnyös külsejű férfiaknak vannak a legnagyobb elvárásai?

Figyelt kérdés

Szép nőnek tart a környezetem, én is csinosnak látom magam. Volt, hogy olyan férfi fogott meg valamivel, aki nagy jóindulattal sem nevezhető jóképűnek. Ennek ellenére nagyon is tudtam vonzódni hozzájuk.

Mégis minden esetben elutasítottak, hogy ne haragudjak, de náluk magasabban van a léc.

Aztán amikor elmondták/megmutatták, mégis milyen nőt szeretnének, nő létemre leesett az állam.

Ugyanis nemhogy nálam sokkal szebbekről volt szó, de konkrétan instagram modell szintet várnak el.


2018. dec. 14. 21:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
én kevésbé vagyok előnyös és mindig kevésbé előnyös csajaim voltak, de jól elvoltam velük :D
2018. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Érdekes, itt azt olvasni nap, mint nap, mennyire igénytelenek a férfiak, bárkivel beérik, csak nő legyen. Akkor most mi az igazság?
2018. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem ez egy kamu kérdés. Jól van, lepötyögted a napi adagodat, most már mehetsz aludni.

Jó éjszakát!

2018. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Napi kamu. Köszönjük Emese!
2018. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem kamu, miért lenne az?
2018. dec. 14. 22:03
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
Önzetlen jócsaj odadobja magát a ronda pasinak, de annak csak szupermodell kell. Aham, hihető.
2018. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
11%

Kevésbé előnyös külső adottságokkal rendelkező férfiként nincsenek elvárásaim, mert nincs szükségem párkapcsolatra.

Egyébként ha lenne, ha valamikor rászánnám magam párkapcsolatra, vagyok annyira érett, hogy engem ne tudj lekenyerezni kizárólag a külső adottságaiddal. Innentől kezdve lehetsz akár világ szépe, Miss Universe első helyezett is, akkor se vennélek figyelembe, mert egy egyszerű, buta túzok vagy.

Egyébként szerintem is kamutól dagad a kérdés. Na nehogy már egy bombázó modell itt sírdogáljon néhány, átlagos szintet alig-alig érintő férfiért. :D Na hagyjuk már...

2018. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Vannak, akiknek irreális elvárásaik az ellenkező nemet illetően, mind a férfiak, mind a nők között.
2018. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
A kérdés egyértelműen kamu, ugyanakkor van benne igazság. Én 25 éves örökszűz forever alone vagyok. Én bizony pontosan azt vallom, hogy ha ennyi időt kibírtam egyedül, akkor most már oly mindegy: innentől kezdve csak olyannal "érem be", akivel nem "beérem", hanem aki a "tökéletes", tehát akit elképzeltem kívül-belül. Mondjuk nekem pont nem a modellek tetszenek és külsőben is nagyon széles a skála, de értelemszerűen nem fog kelleni olyan, aki nem tetszik. Már persze ha csak a külsőt nézzük, mert valahogy itt a kérdésben csak arról esett szó, a természetről, intelligenciáról, igényességről, műveltségről és társairól még csak említés szintjén sem emlékeztél meg.
2018. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Az egyedüllét csak egy dolog. Viszont egy rossz kapcsolat, főleg ha érzékeny vagy, egy életre hazavág. Aztán most döntsön mindenki ahogy akar.
2018. dec. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!