Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik amikor meglátnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik amikor meglátnak egy csinos nőt, miért arra gondolnak, h hogy megdgnák és miért nem arra gondolnak, h milyen belső értékei vannak annak a nőnek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 7. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Mert férfiak és nők mind állatok vagyunk és az egyik legfontosabb ösztönünk a létfenntartás (légzés, evés, ivás, alvás) után egyből a szaporodás.


A nőkben ugyanolyan állati gondolatok támadnak egy sármos, jó egzisztenciájú, férfias viselkedésű férfivel kapcsolatban, mint a férfiaknak egy csinos nőnél.

2018. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Én gondolok mindkettőre.
2018. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%

Mert

1, heterok

2, mert ti se a belsőt nézitek

3, ha azt nézzük, akkor le vagyunk szarva, mert jófiú, papucs, uncsi stb.

2018. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Mert az nem látszik kívülről.
2018. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
Belső érték alatt feszes hüvelyre gondolsz? :/
2018. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

? :D

Te meglátsz egy pasit aki bejön, és arra gondolsz:

Wow, milyen enciklopédikus tudása lehet!

Mert én általában arra, hogy:

De jó segge van.

Mondjuk én egy paraszt vagyok, de elsőre nem fog kiderülni milyen belső értékei vannak valakinek, ha csak ránézel. Hiába írod, ne mondd nekem, hogy te mindenkire így nézel.

X/N

2018. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

mondok valamit..


elémteszel háttal tíz meztelen lányt aztán elveszed őket->egyetlen egyre sem fogok emlékezni 2 percnél tovább


elémteszel tíz x tíz lányt úgy, hogy csak egy pillanatig látom az arcukat->kb öt úgy be fog égni az agyamba, hogy évekkel később is emlékezni fogok rájuk


akkor mi is van?

csak aztán jöhetsz szóba ha lecsekkoltam a belső értékeidet A SZEMEDBŐL ÉS AZ ARCODRÓL..


és ez is egy ösztön

higgy nekem (is)

25F

2018. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Valaki itt túltolta a romantikus könyveket és a disney meséket.


A való világban azért megy oda a férfi egy olyan nőhöz akit nem ismer (és fordítva is), mert vonzónak találja, nem pedig azért mert csodás belső értékei vannak. Honnan tudná, hogy milyen belső értékei vannak? Gondolat olvasó tán? És nem arról van szó, hogy a férfiak állatok és ösztönlények, hanem arról, hogy a nő megjelenésén kívül nincs semmilyen más kiinduló ismerete róla.


Ha már jól ismeri azt a nőt akkor a belső értékeire is gondolhat ha meglátja, de annak az a feltétele, hogy ne egy vadidegen nő legyen, akit életében először lát.

2018. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor lenne felszínes valaki, ha a külső alapján ítélné meg a belsőt.
2018. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én érzékeny vagyok a női viselkedésre, és nagyon is figyelek rá, a részletekre. Azonban érdekes módon ez nem tükröződik vissza egy nőn sem, hogy ezt honorálná, mert akkor meg az a bajuk, hogy nem vagyok férfias pont azért, mert érzékeny vagyok. Furcsa dolog, ugye?
2018. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!