Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kérdésem a következő: ha 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LACIKA1990 kérdése:

Kérdésem a következő: ha 28 évesen megismerkedem egy 35 éves hölggyel, akivel igencsak szimpatizálunk, az mennyire lehet problémás a jövőben?

Figyelt kérdés
Véleményekre, tapasztalatokra, lennék kíváncsi, és rendes, értelmes válaszokra.

2018. dec. 2. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyira problémás, amennyire azzá teszitek. Ha van már gyereke, Te meg szeretnél még, akkor az megnehezítheti, de alapvetően szerintem nem kell, hogy problémásnak legyen.


Én voltam hasonló helyzetben, nálunk a gyerek kérdés volt az ami miatt nem jött össze hosszú távon, neki voltak már, nekem még nem, de szerettem volna, ő meg többet már nem. De magát a korbeli különbséget nem éreztem másban.

2018. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem akarsz családot, közös gyerekeket, akkor tök jól ellehettek együtt.
2018. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem simán belefér, ha közös gyereket akartok, akkor is. a nő 40 évesen is tud szülni, és ha vigyáz magára + megcsináltatja a (jó drága) szűréseket, nem lesz "furi" a gyerek.


köztünk a férjemmel 4 év van, nem probléma. 30 felett jöttünk össze, gyerekünk is van.

2018. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legnagyobb probléma, hogy majd' 30 éves férfi létedre Lacikának hívod magad :D
2018. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4 :D

Sokkal kevésbé problémás, mintha mondjuk 10 évvel ezelőtt ismerkedtetek volna meg. Ebben a korban már nincs köztetek generációs szakadék, legalábbis nem olyan éles.

2018. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Őszinte leszek 2-3 éven belül gyereket kellene összehoznotok,ha szeretnél persze,mert nagyon megy kifele az időből.

Ha nem akarsz gyereket,akkor viszont baj ezenkívül nem sok van.

2018. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond..köztünk ugyanannyi ugyanezzel a felálással...én örülök hogy más párok is vannak rajtunk kívül ilyen különbséggel és csak biztatni tudlak...7 éve vagyunk együtt és teljes az összhang.
2018. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Elolvastam a hozzászólásokat, és magam is hasonlóan gondolom a dolgot. Elég vegyesen. Szokatlan a gondolat kicsit. Még csak alakulóban van a dolog, "ismerkedési fázis"-ban vagyunk. Természetesen szeretnék gyereke(ke)t. Neki van egy gyereke.

Kedves #4-es Te vagy a kedvencem. El is árulom neked a Titkot: Édesapám "A" Laci, és én mindenkinek "A" Lacika vagyok. Addig a Édesapám is Lacika volt, míg Én meg nem születtem. Nem titkolom, hogy a Húgom, és az Öcsém is így hív, sőt a Főnököm, és munkatársak így szólítanak. Ez van megszokva.Természetesen amikor bemutatkozom egy Hölgynek nem Lacikát mondok. :):)

2018. dec. 2. 20:06
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves #7-es! Ha nem vagyok tolakodó, és indiszkrét, és nem is szeretnék az lenni, de a gyerek-téma a Ti esetetekben hogyan alakul(t)?? :)
2018. dec. 2. 20:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem van 2.Fiamnak szólítja őket, apaként viselkedik velük;hallottam már vissza hogy kérdezték tőle mikor lesz közös, azt mondta nem tudja, de amugy meg van már neki 2...szóval nem mondja hogy szeretne én meg nem erőltetem..persze nem mondanék neki nemet ha akarna közös gyereket.
2018. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!