Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem ijesztő, hogy egyre több fiatal lánytól hallani az ideális férfi kapcsán, mint követelmény, hogy "legyen tetovált"?

Figyelt kérdés

Meg az, hogy a fiataloknál egyenpárokat látok: cicababás műcsajok + tetovált, szolizott, kigyúrt, belőtt sérós, de amúgy totál feminin kisugárzású srácok. A lányok sokkal előrébb helyezik a fontossági sorrendben a tetkó meglétét egy pasinál(sokan még azt is kikötik, hogy milyen legyen!), mint mondjuk a megbízhatóságot, a figyelmességet, ilyeneket.


Úgy érzem, már rég nem az a baj, hogy csak a külső számít - az értékrend még ennél is tovább süllyedt. A fiúk pedig nagyon jól tudják, hogy ez a tetkós imidzs bejön a csajoknak, ezért egyre többen firkáltatják tele magukat - még azok is, akik nem ilyen típusok, viszont kéne nekik barátnő. Arra játszanak, hogy az első benyomással megvegyék a lányokat - aztán ha kibuknak a problémák(pl. szerepjátszás - lehull az álarc), azzal már valahogy elevickélnek, de a nő már az övék, tehát elérték a céljukat.


Ti nem szoktatok elborzadni ezen, hogy a béka hátsója alatt van az értékrend? A testünk összefirkálása mióta jutott ekkora jelentőséghez, hogy ma már szinte "követelmény" a megléte?



2018. dec. 1. 15:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
25%
Panel proli szinten igen.
2018. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

Remélem itt leírható így. Sajnos manapság a kétes módon meggazdagodott roma kúltúrájú bűnöző emberek igencsak beleszólnak a divatba. Náluk mindig is szokás volt a kilós arany fűlbevaló rikító ruházat. Aki börtönben volt (börtöntetkó) ő volt a raj és a kemény a telepen. Sajnos nem a tehetségükkel szereztek ott státuszt hanem a testi erejükkel és a hírhedt cselekedeteikkel. (aki itt és itt űlt ilyen tetkoja volt, aki betörésért volt bent annak ilyen, aki gyilkosságért volt bent annak olyan tetkója)Aki okos volt az kikerült a telepről.

Régen tetovált és kopasz (tetű veszély miatt) embereket ha civilben voltak ki se szolgálták a boltban.

2018. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
7%
Nem nagyon ismersz tetovált férfiakat ezek szerint. A húgom tetováló, baromi sok ilyen kis halkszavú, vézna férfi megy hozzá, nem csak vasmacsók.
2018. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, és az nem ijesztő neked, hogy egyre nyíltabban ismerik be azt a nők, hogy az anyagiak kiemelten fontosak nekik párválasztásnál?...
2018. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
#13 Pont azért mennek tetkót varratni, hogy magukra aggassák a látszat-macsó imidzset. A tetkó egy férfin valami olyasmit jelent, hogy "tisztelj, mert menőcsávó vagyok!", emellett pedig sokan félnek is az ilyen alakoktól, ami ezeket a pasikat megelégedéssel tölti el: mert mindenféle megerőltetés nélkül, a személyiségjegyeik megvillantása nélkül ki tudtak érdemelni egy látszat-tiszteletet. Ők legalábbis meg vannak róla győződve, hogy nekik pusztán a firkák miatt kijár a respekt...
2018. dec. 1. 20:57
 16/24 anonim ***** válasza:

kérdező, nem értem, hogy ezen miért vagy felháborodva?


én alapból meglehetősen megvetem a tetovált embereket, és nekem nem fér bele az értékrendembe a tetoválás.


egyszerűen az a helyzet, hogy mivel nekem nincsen tetoválásom, nem jövök be azoknak a csajoknak, akinél a tetkó alap, és mivel én gusztustalannak tartom a primkó tetovált csajokat, kizárt, hogy ilyennel összejöjjek.


nem kell ezt túlkombinálni.

2018. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem azért, de nem lesz senki macsó attól, hogy 40 kiló vasággyal, de tele van varrva. Szerinted Justin Bieber rosszfiú attól, hogy vannak tetkói?
2018. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat nézed a t*hó világot meg az éjjel nappal bukarestet. Vagy csak azok a fiatal lányok, akikkel te beszélsz, azok nézik túl sokat.

Nemigen hallottam még nő szájából, sőt még teljesen televarrt nő szájából sem, hogy követelmény legyen, hogy a férfi tetovált, sőt! Egy nem divattetkókkal teletűzdelt nő általában igényes, értelmes férfit keres. Az, hogy sztereotípia már, hogy a tetovált az alacsony intelligenciával és vagánysággal jár, számomra szomorú.

Egyszerűen a számomra "plázapics*" címszó alatt rejtőző nők egy csoportja az, akik most mindegy, kik, de ők azok, akiknél az első a külső. Minél műbb, annál jobb, minél "gizdább" annál bejövősebb. Ugyan ilyen csoport a férfiaknál... azaz a nagy gyerekeknél a divatmajmok hímnemű csoportja. Minél drágább ruha, minél drágább kocsi, de persze csak a divat miatt kell a merci, audi,...stb. Nos, ezeket távolról elítélem és kifejezetten gyűlölöm. Nem azért, mert nekem nincs és nekik van, hanem azért, mert nagyon buták és ebből kifolyólag lassan és alapjaiban teszik tönkre a világ bizonyos részeit. Akár a te fiatal lányaidat, akár mást.

Van tetoválásom, nem egy-kettő, sok. Egyik sem divatból készült és egyik sem más kedvéért. Nem menőségből. De ettől függetlenül sok társammal együtt, nem gyúrós, bmw-s gyökerek vagyunk.

Nálam a belső értékrend, a tudás, értelem, érzelem sokkal előrébb van. Ne a külsőm miatt szeressenek és én sem a külső miatt szeretek mást. A kurafik és a k*rvák pedig maradjank ott ahol, jó messze tőlem.

2018. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 3.14159265357989 ***** válasza:
86%

Van kb 50 közelebbi lányismerősöm, néhányuk olyan sráccal jár, akinek van tetoválása, de amikor az került szóba, hogy "miért pont ő?" egyikük sem említette a tetoválást, ez nekik nem prioritás. (igaz, az ismerőseim nagy része IQ tekintetében a felső 90%-ba sorolható)

A legtöbb hímnemű ismerősöm, akinek van tetkója, ott ez a tetoválás valamit jelent, valamit reprezentál (pl kötődést a művészethez, meghalt rokon/állat emlékére, stb), és nem "macsóságból" varratták magukra. (oké, olyan is van, akinek fogadásból van tetoválása :D)

Szóval nem hiszem, hogy ez a preferencia tendencia lenne a mai nők körében, ez egy nagyon felszínes elvárás lenne (és lehet, hogy a felszínes nők körében jellemző is, de úgy a nőkre, mint egészre, biztosan nem). Számomra egyáltalán nem vonzó egy tetoválás, de ha igényes, esztétikus, és nem "mindent elborító", akkor nem is taszító. Ha van valami mélyebb jelentése, vagy története a tetoválásnak, akkor azt érdekesnek tartom, de ennyitől és pusztán emiatt biztosan nem akarok együtt lenni senkivel.

A "macsós" emberekről meg az a véleményem, hogyha jó emberek, akkor nincs velük bajom, engem aztán nem zavarnak. De pl romantikus könyveknél is kezdek a falra mászni, ahányszor olvasmány után keresek, mindig egy halom "rosszfiúval" meg "alfahímmel" meg "vadító külsejű adonisszal" találkozom a címekben, a leírásokban, a véleményekben, ezért egyre kevesebb kedvem van ilyeneket olvasni. Számomra a valóságban elképzelhetetlen csak a külső (tetoválás, izmok vagy azok hiánya, szemszín, hajszín, öltözködés, stb) alapján vonzódni valakihez. Persze, biztos vannak ilyen lányok is (sőt, szerintem a többség erre képes, én vagyok egy kicsit fura ettől), de szerintem ők sem feltétlenül a macsó, kitetovált srácokat keresik, hanem azt, aki tetszik nekik - és ez sokféle lehet.

Szóval nem tudom, itt mindenki csomó ellenpéldát írt, tehát szerintem az elmélettel van a baj. Meg hát, én például már könyvekben is herótot kapok ettől a "típustól" (való életben nincs velük bajom, csak a 200. ugyanolyan könyves főszereplőtől már besokall az ember), nem bánnám, ha inkább valami okos srácokról írnának. Elvégre azért a (romantikus) könyvek is termelik ám a sztereotípiákat a párválasztásról rendesen. :)

2018. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
15: Na ez az, ami nettó hülyeség. Alapesetben az ember nem azért megy tetkót csináltatni, mert ez "hűdemeő". Szeretne egy tetoválást, mert számára jelent valamit a minta. Meghatározó elem az életében. Nem mindenki a "delfin-csillag-nonfiguratív" mintákig lát, nem mindenki divatból tetováltat. Nekem egy tetkóm sincs, de tetszenek a tetkós nők, na persze nem a delfines ribirendszámosak.
2018. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!