Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszer nem, máskor visszaír....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer nem, máskor visszaír. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem, és összeszeretnék vele jönni. 6 éve ismerjük egymást, de most estem bele.

Szoktunk beszélgetni Messnegeren (mert személyesen mindig mással van elfoglava)és néha visszaír, és van amikor egy szia után leláttamozta és nem ír vissza. Hogyha megörténne mégegyszer az, hogy nem ír vissza egy szia után, mit tegyek? Válaszokat előre is köszönöm!



2018. nov. 29. 18:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hirtelen visszaírt, és közölte hogy most nem ér rá. Nem annyira akarok ennek hinni :/
2018. nov. 29. 19:42
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez nem jó jel. De nézd a jó oldalát! Legalább elhatároztad magad és megkérdezted! Legközelebb ne is várj ennyit, ha tetszik egy lány! Tanulj belőle! Minél jobban belesodrod magad egy ilyen kis szerelembe, vágyba, vonzódásba, annál nehezebb lesz. És ne is szégyenkezz emiatt. Ilyen egy pasi egy férfi! Kezdeményez, de észreveszi, ha nem vevők rá, tanul belőle és megy tovább emelt fővel! :)


Szerintem ne is zaklasd többet! Felejtsd el, még ha nehéz is lesz! Mosolyogj a lányokra, beszélgess velük és adja magát minden. :)

2018. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó nagyon-nagyon jókat ír!!


Így kell ezt csinálni. Megkérdezted, nem jött be, hát ennyi. Mostantól ne is írj neki.


Előfordulhat, hogy egyszer csak ő fog keresni. Ha ez megtörténik, erősnek kell majd maradni, mert ez NEM azt jelenti, hogy hirtelen ő is beléd szerelmesedett. Csak már megszokta, hogy kedves vagy vele, és hiányozni fog neki. De ettől még nem fog járni veled, tehát mivel te meg járni akarsz vele, ezért ilyen tingli-tangli beszélgetésről szó sem lehet a továbbiakban. Mindent, vagy semmit.

2018. nov. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm. :) Hát igen, kellett nekem is 15 év (14-29), mire nagyon lassan sikerült rájönnöm, hogy is kéne ezt csinálni, felfogni. :)
2018. nov. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!