Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszer nem, máskor visszaír....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer nem, máskor visszaír. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem, és összeszeretnék vele jönni. 6 éve ismerjük egymást, de most estem bele.

Szoktunk beszélgetni Messnegeren (mert személyesen mindig mással van elfoglava)és néha visszaír, és van amikor egy szia után leláttamozta és nem ír vissza. Hogyha megörténne mégegyszer az, hogy nem ír vissza egy szia után, mit tegyek? Válaszokat előre is köszönöm!



2018. nov. 29. 18:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
Élőben kell megfogni a lányokat, CSAK messengeren nem fog menni
2018. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megcsinálnám szívesen, sőt, még jobban akarnék vele szenélyesen beszélgetni. Csak mindig a barátnőivel lóg, sosem tudom elkapni az alkalmat.
2018. nov. 29. 19:07
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát, nem túl jó jel így elsőre az az igazság. Kicsit úgy tűnik, hogy illemből válaszol. Ennek ellenére nem adnám fel, főleg hogy bele is vagy esve. De ideje lenne kicsit komolyabb vizekre evezni. Mondjuk elhívni. :D Aztán ha nemet mond, akkor tovább lehet lépni. Ne is írj utána rá, ne zaklasd! Előfordul ez mindenkivel.
2018. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy jelenleg általános sulis vagyok (8. osztály) és szerintem ez elég ciki lenne :/ Most jöhet a "túl fiatal vagy hozzá", meg ilyenek, de beleestem. Nem tehetek róla, mindennél jobban szeretném őt.
2018. nov. 29. 19:11
 5/14 A kérdező kommentje:
De arra is volt példa, hogy puszis emotikonokkal köszönt el tőlem.
2018. nov. 29. 19:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Ciki vagy sem, ha nem hívod el, nem teszel semmit, akkor kínlódhatsz még hónapokig lehet, hogy a semmiért. És ilyenkor az ember nem lát meg olyan szitukat, aminek meg lenne értelme. Gondolok itt egy másik lányra.
2018. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És hogyan hívjam el? Illetve hova? Moziba, vagy melyik lenne a legideálisabb? Személyesen sajnos nem tudom elhívni, mert a barátnőivel lóg, mindig. És nagyon zavar mikor jobbra tekintek és mindig együtt lógnak, meg ilyenek... Illetve van egy másik része az osztálynak, a "keményfiúk" akik mindig csajoznak, és amikor a két szememmel látom ezt, elvesztem az önbizalmam.
2018. nov. 29. 19:17
 8/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg elérhető. Szerintetek írjak rá még egy sziát? 2-kor írtam rá utoljára, az is egy szia volt.
2018. nov. 29. 19:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Erre kivételesen használhatod a Messengert. Hívd el ott igen. Sétára, egy forrócsokira vagy valami ilyesmire.
2018. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És ne sziázz ma tovább. :D
2018. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!