Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet fiatal férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet fiatal férfiként egy olyan fiatal lányhoz közeledni, aki nyíltan vallja, hogy a jóval idősebb férfiak a zsánerei?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, mindketten 20 évesek. A srácnak tetszik a lány, de a hölgyemény bevallotta már többször, hogy neki a FÉRFI 30 felett kezdődik, azzal a korosztállyal tudja megértetni magát, és amúgy is érettebbnek vallja magát a korabelieknél. Elmondása szerint eddig is csak idősebb párjai voltak, szerette, ahogy "egyengetik az útját", tanítják, utat mutatnak neki, átadják neki a bölcsességüket - és emiatt fel is nézhetett rájuk. Jelenleg azonban nincs senkije. A srác odáig van érte, még nem próbálkozott be, de ez a dolog némileg elbizonytalanítja.


Lehet a srácnak esélye a lánynál valamilyen módon? Persze, most lehet azzal jönni, hogy biztos bukik a pénzre, meg az anyagi biztonságra, de most közelítsük meg az emberi oldalról: ha a srác úriemberként viselkedik, a lehetőségeihez mérten a tenyerén hordozza és komoly szándékról biztosítja, akkor lehet befutó? Le lehet fiatal srácként nyűgözni valamilyen attitűddel egy olyan fiatal lányt, aki az idősebb férfiakban látja a potenciális partnert? Vagy az ilyen lányok elérhetetlenek egy fiatal srác számára, mert a lány képtelen rájuk udvarlóként tekinteni, csakis kisfiúként?


Ti hogy látjátok ezt? Van erre valamilyen bevett módszer, "trükk" vagy megoldás?



2018. nov. 27. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Miert erdekel ilyen ostoba p1csa? Latszik rola hogy azert kell neki 30+ ferfi mert nekik mar sajat lakasuk van. PLusz mint irja mar csomo ilyen parja volt, azaz egy riherongy. Minek kell neked ilyen?? Nem abradultal meg ki belole mindezt latvan?
2018. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg olyan erettnek tartja magat hogy lehet hogy 20 evesen nem volt 1 evnel hosszabb kapcsolata? Egy 20 eves nem mondja nekem hogy o erett. Valoszinuleg az osszes ferfinek csak azert kellett hogy megd*jak, utana meg lepattintottak.
2018. nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Húztam már meg ilyet én is 20 évesen.
2018. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom nem egy harmincas masinisztáért rajong.

Másrészt 10 év az nem jóval nagyobb korkülönbség.

2018. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a leírást, csak a kérdést.

Hozzám pl. semmi értelme nem volna közeledned. Te sem közeledsz olyanhoz, aki nem mozdít meg benned semmit, ugye?

2018. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

5. Valaszolo: nem olvastam végig a válaszod, de a kérdező mi a halálnak akarna hozzád közeledni? Itt nem rólad van szó.

A lányoknal meg ezerszer látni, hogy ők maguk sem tudják mit akarnak, és teljesen mást mondanak mint amire vágynak.

2018. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy minek válaszolok? Hogy elmondjam, hogy ha egy lánynál, aki az idősebbeket kedveli bepróbálkozik egy fiatalabb, akkor elhajtja a fszba. Remélem, mostmár érted.
2018. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!