Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vonzódom az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vonzódom az idősebb női korosztályhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem értem miért, valahogy sokkal jobban lázba hoznak a 30-40+os nők, mint a velem egykorúak.

Csak én vagyok ebben a helyzetben ?

Hol tudnék szingli, az említett korosztályban lévő hölgyekkel ismerkedni ?

23/F



2018. júl. 27. 14:16
 1/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
92%

Igen. A világon egyedül te vagy olyan, akinek az idősebb nők tetszenek.

Mivel egyedül te vagy ilyen, ezért senki nem tud válaszolni a 'hol' kérdésedre. Neked kell úttörőnek lenni a témában, ha netalán a következő 2000 évben ismét lenne egy ilyen különleges alak, akkor a te tanításaidat követve sikert tudjon elérni.

2018. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Hogy ha ez sikerül, a neved Jézus Krisztuséval lesz egyenlő. Még en sem hallottam olyat, hogy egy fiatalabb srácnak, idősebb nő jöjjön be. Ez nagyon érdekes.
2018. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyilván az csak egy költői kérdés volt. Nincsenek olyan vágyak, hobbik, elképzelések ami a világon egyedüli lenne, ezt csak úgy odabiggyesztettem.
2018. júl. 27. 14:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak te lennél, akkor a pasik 70%-a, akikkel ismerkedtem, vagy volt is valami, nem is léteztek.... XD
2018. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Igen, csak te...
2018. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is úgysznint.

Akkor ezek szerint már 2-en vagyunk

2018. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, mit vártál erre a kérdésre őszintén...:D
2018. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
3an vagyunk :) amugy rengeteg hapsi keres idosebb not. Mert egy fiatal butacska rendkivul erettento vinnyog mindenert ez meg az hiszti stb. Egy idosebb butacska nem vinnyog nem hisztiz bele ull az arcodba es megnyugszik :3
2018. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyre többen leszünk. Ha a nők idősebb férfiakkal ismerkednek, akkor a férfiak is ismerkedhetnek érett nőkkel.
2018. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!