Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ti randiznátok targonca...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti randiznátok targonca vezetővel? Vagy kizáró ok, csak diplomás jöhet szóba?

Figyelt kérdés
Pár éve ott hagytam az egyetemet (BTK nyelv szak) mert rájottem, hogy nem sok mindenre fogok menni egy német diplomával. Most targonca sofőr vagyok egy áruházlánc nagyobb raktárában... Ti ismerkednétek egy ilyen sráccal? Ismerőseimtől már megkaptam, hogy micsoda karriert futottam meg ilyesmi. És kíváncsi lennék, hogy a nők ehhez hogyan viszonyulnak.

2018. nov. 26. 09:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem hónapról hónapra él és szereti a munkáját, ez nem lenne akadály. Eltartani nem fogok egy felnőttet, és nem vagyok panaszláda, hogy állandó sirámokat hallgassak.
2018. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

Nyilván ne diplomás nőket keress.

Hanem a targoncáshoz hasonló beosztásúakat nőben (szakmunkás, betanított munkás, esetleg segédmunkás). Kicsit följebb lehet nézni, de egy volt évfolyamtársnőddel kevés esélyed lenne.

2018. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Diplomás nő vagyok, a férjem pedig gépkezelő, diploma nélkül, állami cégnél dolgozik. Így volt akkor is, amikor megismertem. Sose jelentett problémát, mert amúgy értelmes. Ha amellett, hogy targoncás vagy, lehet veled normálisan beszélgetni, és normális a felfogásod is, nem hiszem, hogy ez önmagában akadály.
2018. nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott hagytad a nyelvszakot, hogy azzal nem sokra mész, akkor sajnos nincs sok eszed. Tolmácsolással, fordítással, magán tanítással biztosan többet tudsz keresni, mint egy targoncás, persze "be kell dolgoznod magad" tanítványokat, kuncsaftokat szerezni. Vagy elmehetnél egy multi céghez, ahova diploma+nyelvtudás a beugró.


Amúgy meg az egyetem elvégzése nem arról szól, mennyit keresel majd a diplomáddal. Akit nem érdekel, amit ott tanulhat, az számomra szellemileg nem partner. De ne aggódj, nem mindenkit zavar, hogy targoncás vagy.

2018. nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%
2 diplomaval 24 eve kamionozok. Az az pontositok mar kamionoztam mikor beultem ismet az iskolapadba. Se tobbnek se kevesebbnek nem erzem magam... esetleg kicsit szelesebb a vilagnezetem. A parom gepirono 8 altalanossal meg egy elettapasztalattal. A negyedik konyve, (ket regeny es ket verseskonyv) most kerul a nspokban a polcokra. Nehany agyon iskolazott (az elso felesegem jogasz - kozgazdasz volt ) csodabogar meg egy labnyomot sem volt kepes hagyni
2018. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mit érezhet a pali most? xD mert én szánalmat iránta, mióta számító hogy mit vezetsz vagy dolgozol? A tény hogy van munkád az már ne mbukás, nem leszel kukás
2018. nov. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Akar szippantossal is. A szerelem nem valogat.
2018. nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A pennyben dolgozo penztarosnak is van parja, neked is lesz.
2018. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát igy lenézed a munkája miatt akkor inkább ne
2019. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!