Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett sokak számára a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett sokak számára a "diplomás" szitokszó ezen az oldalon, ha társkeresésről van szó?

Figyelt kérdés
Ha valaki kifejezetten diplomás párt keres, pláne, ha nő az illető.
2018. nov. 21. 23:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
70%
Mert a nem diplomasok nagyon sokszor azt hangoztatjak, hogy a diplomasok egesz allo nap csak a segguket vakarjak az irodaban, holott koszono viszonyban sincs a valosaggal az esetek nagyobb reszeben.
2018. nov. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
54%
Mert ide sajnos nagyon sok sudribunkó pasi jár, Balázskával az élen. Na, NEKIK szitokszó.
2018. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Bátor Tintanyúl válasza:
87%

Azért, amiért a Facebook tele van olyanokkal akik az iskolai végzettség rovatba "az élet iskolája ahol isten a tanár" sületlenséget írják be.


Az Idiocracy c. film szép lassan valósággá válik.

2018. nov. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván kisebbségi komplexusos az, aki harap erre.
2018. nov. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
60%
azért mert egyáltalán nem függ össze az értelmi szinttel, és nem kéne hogy feltétel legyen egy párkapcsolathoz. ez olyan mintha azt írnám, pasit keresek 18cm+ dákóval, mivel nekem meg D-s melleim vannak szóval egalban vagyunk. egyből nekem ugranának. vagy ha pénzest keresnék, csak mert én is az vagyok. ha már társkeresésről lenne szó, biztos nem korlátoznám le magam diplomásra. max azt várnám el hogy (ha neten keresztül zajlanak pl) tudjon helyesen írni, lehessen vele beszélgetni mindenféle témákról, ne csak arról hogy "hú de beb a a sztam a hétvégén höhö". az se utolsó ha szeret olvasni, de ha jól tudom annak se (szerencsére) feltétele a diploma. és akkor máris ott van hogy egy rendes normális pasas. akkor is ha ő történetesen szakácsnak tanult, mert őt az érdekelte, nem pedig a közgazdaság meg tudjatököm. xy elvégzett egy orvosit? gratulálok, nekem sose menne, van benne munka. de ha ettől ő felsőbbrendűnek érzi magát annál akinek szakmája van, vagy éppen kétkezi munkát végez, de ugyanolyan normális ember.. hát, akkor kösz nem, máris nem tűnik olyan intelligensek és érdekesnek a számomra. 🤷🏻‍♀️
2018. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
69%

5: De mindenkinek van tapasztalata felnőtt korára, hogy általában mi jön be neki, vagy hosszú távon mi működik.

Ha én tudom, hogy soha a büdös életben nem tetszett még barna rövidhajú fiú, és soha nem járok vidéken, mért nem mondjam meg, hogy én egy szőke hosszúhajú budapestit szeretnék?

Különben annak, aki olvasottabb, vagy bizonyos életmódot élt eddig, az információi teljesen mások, ezáltal a világképe más, mint annak, aki mással foglalkozott. Az is teljesen magánügy, hogy milyen világképű embert szerelnék. Ennek körülírásába pedig bizony beletartozik, hogy valaki tudós, művész, színházszerető, állatbarát, fideszes, zsidó, stb., ezeket igenis joga van megjelölni kívánságként mindenkinek, neked meg pont semmi közöd hozzá, hogy milyen emberrel akarja az életét eltölteni a másik.

2018. nov. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
65%

#5: Nem tok mindegy, minek tunik neked, mikor nem egymast keresitek?

Akarmit is mondasz, en, mint epitesz, sokkal jobban kijovok villamosmernok parommal, mint egy szakaccsal vagy mas szakmunkassal. Lehet lepontozni, nalam a diploma beugro. Mas mentalitas.

2018. nov. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
78%

Általában azokra a diplomásokra gondolnak, akik műveletlen/tanulatlan/igénytelenezik azokat, akiknek nincs diplomájuk, pedig ezek nem feltétlenül függnek össze.

32/f

2018. nov. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
59%
mert itt még mindig több a diploma nélküli (férfi).
2018. nov. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%

Mert ez a szakmunkás szűzfiúk klubja.



Tudod, minden diplomás hülye, az IQ-juk egy általános iskolás szintjén, egyenként meg a munkahelyen is o mennyivel okosabb a diplomás mernoknél.


De persze valahogy a végén mindegyik egyetemista csajt akar, az a kis árufeltölto a szomszéd boltból már nem felel meg nekik.

2018. nov. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!