Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ti randiznátok targonca...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti randiznátok targonca vezetővel? Vagy kizáró ok, csak diplomás jöhet szóba?

Figyelt kérdés
Pár éve ott hagytam az egyetemet (BTK nyelv szak) mert rájottem, hogy nem sok mindenre fogok menni egy német diplomával. Most targonca sofőr vagyok egy áruházlánc nagyobb raktárában... Ti ismerkednétek egy ilyen sráccal? Ismerőseimtől már megkaptam, hogy micsoda karriert futottam meg ilyesmi. És kíváncsi lennék, hogy a nők ehhez hogyan viszonyulnak.

2018. nov. 26. 09:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem
2018. nov. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Pasikent írok. Hát te leestél egy szintről azt látod hogy buktál. Más pedig büszkén elvégez egy szakmát de nem talál munkát és targoncás lesz. Pl boschban a legjobb operátorból lesz kézi anyagmozgató abból targoncás. Szóval van akinek ez előrelépés. Legtöbb munkásnak van párja.
2018. nov. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

A nők közül se mindenki targoncás.

Viszont nem értem azt,hogy miért hagytad ott az egyetemet?Irod,hogy nem mentél volna semmire egy nyelvszakkal. De, igen. Legfeljebb tanultál volna más irányba is.


De persze ez a Te döntésed. Most mégis azt érzem,hogy Te sem tudod igazán elfogadni ezt a helyzetet, és ezért kivetíted az esetleg nehezebben menő párkeresésedre okként.


Én a helyedben elgondolkodnék azon,hogy képezzem magam. Ha nincs kedved a diplomához, hát hagyd, de 40 évig vélhetőleg nem a targoncát akarod irányítani.

2018. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Bocs", előző vagyok...tehát a nők közül se mindenki diplomás :)
2018. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%

Nem unjátok még ezeket a marhaságokat? Azt hiszitek a nők csak és kizárólag pénzes meg diplomás pasikkal ismerkednek? Itt akik vannak a gyakorin a többsége lehet mert nagy a szájuk és el vannak kényesztetve. De könyörgöm a gyakori nem a világ!! Ide nem sok értelmes nő jár fel. Az itteniek többségének csak az számít hogy még jobban elbizonytalanítson és lehangoljon azzal hogy igazat ad a barátaidnak. Azok is szép kis barátok lehetnek gratulálok.

Az én véleményem pedig az hogy soha nem kezdek diplomás pasival. Oké vannak normális diplomások. De a többsége el van szállva magától milyen szuper ember hogy van diplomája közben meg bunkó.....érted. Ha körbe nézel csak a városba szerinted hány áruházi dolgozónak van férje/felesége? Jah és még gyerek is. Nem minden a diploma. Engem speciál nem érdekel hogy targoncás e a párom vagy egy éppen árufeltöltő. Ez is egy munka és megkapja érte a fizetését.

2018. nov. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

És ha diplomás targoncavezető? Mert ismerek ilyet :D


Amúgy ha normálisnak, értelmesnek, jó fejnek tűnik, akkor persze, randiznék vele (elméletben), ha meg nem, akkor nem.

Jobban szeretem megismerni az adott embert, és az alapján dönteni, nem a papírjai alapján.

2018. nov. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A 6-os válaszolóval teljesen egyetértek, míg az 5-ös válaszolóval egyáltalán nem.


Ne essünk át a ló másik oldalára azzal,hogy a diplomások csak bunkók lehetnek, és a gyakoris nők csakis a diplomával+pénzzel rendelkező pasikra buknak.

Ezek egyike sem igaz, és nem általánosítható.

2018. nov. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem a diploma határoz meg egy embert! Röviden, tömören ez a véleményem.
2018. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%

Nem.


24/N

2018. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ezek a kérdések olyanok, mint Decemberiek,ti szeretitek a spenótot?
2018. nov. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!