Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megismerkedni egy kiszemelt lánnyal? 20F

Figyelt kérdés
Egyetemen kollégiumban láttam egy lányt már többször is aki nagyon megtetszett, nincs barátja. Most egy egyetemi bálban is láttam, fel is akartam kérni táncolni de egyszerűen nem volt rá lehetőségem. Teljesen más szakra járunk, nincsennek közös óráink. Hogyan tudnék vele megismerkedni? Ha facebookon írok neki az túl gyenge próbálkozás? Jobban szerettem volna/szeretnék személyesen megismerkedninvele.20F

2018. nov. 24. 03:47
 1/1 anonim ***** válasza:
65%
Kár, hogy a bálban elhalasztottad. Személyesen próbáld, ne a közösségi hálón, meg írásban.
2018. nov. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!