Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék megismerkedni...

Hogyan tudnék megismerkedni egy könyvesboltban a kiszemelt férfival?

Figyelt kérdés
Ott dolgozik, ő foglalkozik a vevőkkel. Már régóta szemezünk, de még sose mertem odamenni hozzá. Hogyan tudnám felhívni a figyelmét magamra? Kérjek tőle könyvet? :D Én a húszas éveim elején vagyok, ő a közepe-vége fele lehet.
2014. márc. 20. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
"Bocs, kicsit rosszul látok. Betűznél nekem?" (Csak viccelek, könyesboltban könyvet kérni az eladótól elég kézenfekvő.)
2014. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

info konyvekrol, erdeklodes konkret konyvrol. majd amikor elmondott par dolgot, meg lehet jegyezni, hogy milyen jol ismeri a konyveket (akar ismeri oket, akar nem :) ), aztan lehet erdeklodni arrol, hogy hol tanulta, merre jart suliba. talan vannak kozos pontok, amiken el lehet indulni es innentol kezdve elindulhat egy beszelgetes.

ha esetleg kicsit felosen mesz oda es pirulsz, az nem baj, nyugi :)

2014. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérezd meg tőle, hogy miután végzett nincs kedve-e meginni veled egy kávét vagy valamit.

Kész. Nem kell túlspirázni.

2014. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. :) A direkt randira hívás szerintem kellemetlen, sose tenném, ő a férfi. Ha érdeklem a beszélgetés után, úgyis lép, ha nem töketlen. :) Köszönöm mégegyszer!
2014. márc. 20. 09:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg fondorlattal add meg a számod neki. Keress vmi nehezebben beszerezhető könyvet és kérd meg, hogy értesítsen, ha netán érkezne belőle. Ha érdekled, hívni fog.
2014. márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vigyél neki egy Chagall festményt mint Julia Roberts. Ha erre sem reagál akkor tényleg töketlen vagy meleg.
2014. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ő ott dolgozik, nem csak poénból jár oda. Nem fog kezdeményezni, bármennyi jelet is adsz neki, szóval ha erre vársz, akkor sose lesz semmi belőle. Ezért bizonyos munkahelyeken ki is rúghatják, ha kikezd egy vásárlóval.


Ideje lenne felhagyni ezzel az ősrégi szokással, hogy mindig a férfi kezdeményezzen.

2014. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!