Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan érjem el, hogy a...

Hogyan érjem el, hogy a kiszemelt érdeklődjön irántam?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk, szünetekben szoktam néha látni. Olyankor próbálok szemezni vele, de ő soha nem néz rám így ez lehetetlen. Hogyan érjem el, hogy feltűnjek és érdeklődjön irántam? Csak normális válaszokat írjatok, a gyökerek hanyagoljanak!
2014. febr. 19. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
villants cicit villants combot villants segget de csak előtte :)
2014. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 17 éves vagyok, ő pedig 19. :)
2014. febr. 19. 19:19
 4/8 anonim válasza:

Hát.

Facebookon bejelölted már?

Ha nem,akkor tedd meg, ha tetszel neki szerintem rád fog írni magától is.

Esetleg javasolhatom azt, hogy menj oda hozzá kérj egy zsepit, és akkor már köszönőviszonyban lesztek.

Esetleg próbáld meg kideríteni, van e erőssége, és akkor mondjuk menj hozzá ,hogy szia azt hallottam,hogy te jó vagy ebből, tudnál e nekem segíteni, természetesen meghálálom. Ilyesmit tudok elképzelni, hajrá!:)

2014. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Facebook-on bejelöltem már. :) Tanulási segítséget nem tudok kérni tőle, mert teljesen más szakra járunk. A válaszodat köszönöm. :)
2014. febr. 19. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg, beszélgess vele sokat, és ha úgy veszed észre, h érdekled, mondd meg neki, h tetszik!
2014. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Econell válasza:
bökdösd meg és mutogasd magad a webkamerába...
2014. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
velem is pont ez a helyzet még a kor is stimmel xD
2014. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!