Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajoknál, manapság legyél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknál, manapság legyél kemény és ki ne merd mondani milyen vagy?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, ha kimondom, egy lánynak, hogy Pl.

hogy én a Magyar zenéket szeretem és a nyávogós is jobban elhalgatom, mint a rockot. De hangulattól függően...


És a drámai filmeket és az igaz történeteket csípem és van amin bizony elpigyeredek...


De e mellett bizony kondizok,kerékpározok és megtudom magam védeni bárki ellen.



2018. nov. 22. 18:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Borzasztó kemény lehetsz ha kidobtad a barátnődet mert azt mondta ,hogy nem egy férfias film...Most komolyan ilyenkor mindig megfordul a fejembe h szeretik egyáltalán egymást az ilyen emberek?Beszól egy filmre és kirúgod?


a 7nővére amúgy nekem is nagyon tetszett de nem mondanám egy érzelmes filmnek és azért a vége sem volt akkora csattanó.


Javaslom nézd meg a Jogász című filmet..Na annak nem fox rájönni a végére..és igen igen erős film...Na azt kemény lesz feldolgozni :D Én a végén szó szerint rosszúl lettem..(nem undorító horró film..nincs belezés meg semmi...csak baromi nagy gcségeket csinálnak benne egymással.)

De gondolom a másik nagy katartikus kult filmet már láttad "harcosok klubja".Privátba várom az olvasó naplót ,hogy tetszett a film..

Ezt a keménység hülyeséget meg felejtsétek már el..add önmagad és keres olyan őt akinek rád van szüksége.

Engem férfi létemre zavarnak a "kemény legények.."meg a helyi street fighterek...Akik egyébként általában igen igen bszarik.

Őszintén áruld el nekem mi ez a keménység..meg mire gyúrtok?Ha többen megtámadnak lehetsz akármilyen hurka gyúrka k1 bajnok esélyed ugyan csak kevés lesz...Amennyiben csak a pénzedet akarják nem vesznek kést elő nem fenyegetik az életed...akkor még nagyon rosszúl is jöhetsz ki a harcból ha esetleg nyersz.Mert ugye már 3embert se lehet a "valóságban úgy legyűrni ,hogy ne okozzál nekik súlyos vagy akár maradandó testi sértést".(Ezt tapasztalatból mondom.)

De erre már csak azért is fölös gyúrni mert pl egy boxerrel elég csak 1x ütni.És akkor megint csak hiába gyúrtál...

2018. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Voltak más gondok is, másnap egyébként felhívtam beszéltünk. De közös megeggyezéssel vége lett a közel 1,5 éves kapcsolatunknak.


Én még szerettem öt, ő csak provokált gondolom azért, hogy ne neki keljen szakítania de ez van.


Szakítás után pár nappal, már más palival láttam kézenfogva, hát ez van. Könnyű nekik más kapcsolatba belemenni én nem voltam rá képes 2-3 hónapig...


Ez van.

2018. nov. 28. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!