Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajoknál, manapság legyél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknál, manapság legyél kemény és ki ne merd mondani milyen vagy?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, ha kimondom, egy lánynak, hogy Pl.

hogy én a Magyar zenéket szeretem és a nyávogós is jobban elhalgatom, mint a rockot. De hangulattól függően...


És a drámai filmeket és az igaz történeteket csípem és van amin bizony elpigyeredek...


De e mellett bizony kondizok,kerékpározok és megtudom magam védeni bárki ellen.



2018. nov. 22. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Mi a kérdés?
2018. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%

Igen, ha kimondod ezeket egy lánynak, akkor mi történik ?

32/f

2018. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy baromság. Mond már meg, hogy mi értelme olyan kapcsolatba lenni ahol nem lehetsz őszinte?
2018. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Én is a drámákat, igaz történeteket, életrajzi filmeket, művész filmeket, szerelmi drámákat kedvelem. Bár nem sírok rajtuk, de nem okozott gondot az érzelmesség párkapcsolatban. Ugyanis nem ugyanaz, ha valaki érzelmes, vagy érzelgős. Míg előbbi mélyérzésű, s csak megfelelő helyzetben az oda illő érzelmet éli át, mutatja ki, utóbbi minden kulaságon nyavalyog, elsírja magát, hatásvadász illető.
2018. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
nem értem mi a bajod. nem voltál szimpi az eddig lányoknak. és? olyat keress aki hasonló mint te. amúgy is előbb utóbb kiderül milyen vagy igazából, és akkor vagy dob a nő, vagy pedig olyannal jössz össze akinek alapból kellettél és ez nem lesz gond. ne legyél már kretén.
2018. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#4-es, úristen, visszaadtad a hitemet az emberiségben. Komolyan nem hittem volna, hogy itt, ezen a fórumon egy férfi (!) képes különbséget tenni az érzelmesség és az érzelgősség között. Olyannyira, hogy nem egy emberrel vitába keveredtem ezzel kapcsolatban, de képtelenek voltak felfogni, mit akarok nekik mondani. Köszi.
2018. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Már a kérdésed is ellentmondásos. Legyél kemény és ki ne merd mondani???? Francokat. Legyél kemény és merd kimondani, kockáztatva ezzel, hogy kiröhögnek És akkor mi van. Az olyan partner mellett amúgy sincs keresnivalód aki ezt cikinek tartja. Keménynek lenni első körben azt jelenti, hogy bízol magadban, az értékítéletedben.
2018. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha egy erotik romantik filmet nézel , elbőgőd magad mikor a csaj mondja hogy elmentem és közben csak arra gondol , hogy a boltba ..... loool
2018. nov. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért az h vannak gondok a fejekben már a kérdésedből is látszik...A kíváncsi voltam mi fog kisülni belőle de úgy érzem nem fogom sosem megtudni...Nem sikerült befejezned...mivan lekvárkám eltörött a mécses?Vagy csak ahoz is hlye vagy ,hogy befejezd amit elkezdtél?

Na de mielőtt halálra itatod az egereket...

Mi az hogy legyél KEMÉNY? :D Szóval hiperérzékeny vagy sírdogálsz mint egy kislány amit azzal próbálsz meg kompenzálni ,hogy kondizol és pörgő rúgod az embereket az utcán :D

A gond nagy valószínűséggel a beszélőkéddel és a felfogásoddal van.De ez a fiatalabb korosztályra igen jellemző..egyszer egy "hasonló gyerek ki oktatott engem a "férfi kódexből",mert szerinte én totál férfiatlan vagyok mert egy igazi férfi stb...majd jöttek a punkok cigit lejmolni tőle mire megijedt és el szaladt... :D :D :D..A pedig a gyerek még "katona is volt"..(tényleg megcsinálta az alap kiképzést..mert az is benne volt a férfi kodexébe) :D :D

Neked és a hozzád hasonlóknak mi kéne sajnos nem tudom ...neki se tudtam segíteni..és a szomorú h nem csak a nőkben hanem az életben is full sikertelen...

Talán ha kevesebb filmet néznél..légy nyitottabb a világra és próbálj meg tanulni az életből minnél többet.

2018. nov. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a nyálas romantikus filmeket, kimondottan utálom. De ha van egy kis dráma is benne akkor megnézem.



Pl: Felhők felett 3 méterrel 1,2 romatikus/drámai. egy nagyon jó film


Ma néztem meg a Hét nővér-t például, na nálam ez is egy bitang jó film és nem gondolnád, hogy mivel zárul egyszerűen zseniális az egész film. 10/10-es


-----


exbarátnőm, hmmm volt aki akció, horror filmet és volt aki ilyen gyerekes filmeket pl: Legnagyobb showmant nézte, mondjuk igaz történet de nekem elég volt az előzetes is, hogy ne nézzem meg. (cirkuszos...)


---


Mi történik?


Hát legútobb megkaptam, hogy egy férfi ne nézen ilyet...


Ebből kifolyólag lett egy hangos vitánk és megmondtam, ha így gondolod akkor pakold a cuccod és mondjuk ki, hogy viszlát! Amikor kiment akkor mondtam utána, hogy elmehetsz a legnagyobb Showman kedvenc filmeddel a búsba.



Szerintem alap, hogy kiállok a nézeteim mellett és ha én nem szeretek valamit akkor nem kritizálom ki, hogy a nők ne nézzenek ilyet.


Sírást se úgy kell elképzelni, 10/2 szer mondjuk és elgondolkodok csöppet.

2018. nov. 23. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!