Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a színházmánia a csajoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a színházmánia a csajoknál?

Figyelt kérdés
Sok lány mondta már nekem az első randin, hogy ő nagyon szereti a színházat, és sűrűn szokott járni. Én csak hümmögök ilyenkor, mert nem akarom rontani az esélyeimet, de én nem kifejezettem lelkesedek a színházért. Miért rajonganak ennyire az ilyesmiért a nők?

2018. szept. 12. 10:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Sznobizmus, egyik ága. Mint régen, a 30-as években..
2018. szept. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk mert jó..? :D

Ennyi erővel a pasik miért rajonganak annyira a fociért?

2018. szept. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Mert igényes, kulturált szórakozási forma? Csak moziba lehet menni első randin, ahol leadnak valami bugyuta amcsi vígjátékot?
2018. szept. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
2018. szept. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Talán azzal lehet összefüggésben, hogy jó színházba járni?
2018. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
7%
Ez olyan kérdés, hogy miért iszik mindenki rosét, miközben a borgyártás egyik (erős túlzással) 'selejtes' terméke. De a fröccs is ide tartozik... 20 éve a az "építkezések szakemberei" itták mert olcsó volt és aránylag be is lehetett tőle rúgni. Ma meg.. :D Persze, én mondjuk pont örülök ezeknek így is (mivel a fröccs lényegében magyar találmány) csak hihetetlen, hogy mekkora sznobizmus nőtt ezek köré is, miközben az eredetével vagy a valódi értékével kb senki nincs képben. Gondolom hasonló gondolatmenet megy egy színház mögött is. Ez a dzsentrifikáció ilyen.
2018. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak lányos dolog. A párom is imádja. Gyakran járunk.
2018. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Mi is gyakran járunk, átlag minden hónapban megnézünk valamit. De tényleg szeretjük a színházat. (Pesten Belvárosban lakva eljutni sem olyan kényelmetlen.)
2018. szept. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
A férjemmel mindketten szeretünk színházba járni, sokkal jobban élvezzük, mint például egy mozit. Ettől függetlenül ha utálná a színházat akkor is vele lennék, nem oszt, nem szoroz, maximum mennék egyedül vagy azzal a 2-3 barátnőmmel, aki szintén szereti.
2018. szept. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Én pl jobban szeretem a mozinál, sokkal jobb a látvány többek között.

Mire elég a 3D, ha van rá lehetőség, hogy az ember karnyújtásnyira legyen ilyesmiktől?


[link]


[link]


[link]


[link]


Látványfilm helyett bármikor inkább egy "látványszíndarab". :D


A musicaleknek meg olyan jó fülbemászó dallamaik vannak.


Sajnos ahhoz drága mulatság, hogy sűrűn járjak, de jó program!

2018. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!