Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a színházmánia a csajoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a színházmánia a csajoknál?

Figyelt kérdés
Sok lány mondta már nekem az első randin, hogy ő nagyon szereti a színházat, és sűrűn szokott járni. Én csak hümmögök ilyenkor, mert nem akarom rontani az esélyeimet, de én nem kifejezettem lelkesedek a színházért. Miért rajonganak ennyire az ilyesmiért a nők?

2018. szept. 12. 10:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ehhez kell egyfajta érettség.....

Tudod mi a különbség az élő koncert és az üres tátogás között? Ha már tapasztaltad akkor tudod hogy egészen más élmény. Nincs két egyforma előadás, volt hogy egy darabot az összes szereposztással megnéztünk.Számomra sokkal több, mint beülni egy moziba, főleg ha táncolnak is.

Ami a nőket illeti, szeretnek színházba járni, mert felvehetik a szép ruhájukat, mert kimozdulnak a hétköznapok sivárságából, mert egy picit nőként tudnak viselkedni. Persze van benne némi sznobizmus is, de nem ez a meghatározó.

41F

2018. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!