Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a színházmánia a csajoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a színházmánia a csajoknál?

Figyelt kérdés
Sok lány mondta már nekem az első randin, hogy ő nagyon szereti a színházat, és sűrűn szokott járni. Én csak hümmögök ilyenkor, mert nem akarom rontani az esélyeimet, de én nem kifejezettem lelkesedek a színházért. Miért rajonganak ennyire az ilyesmiért a nők?

2018. szept. 12. 10:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

Mert szépen ki lehet öltözni :)

És mert sokkal élvezetesebb egy előadás, ha valóban a szemed előtt zajlik, nem pedig vásznon, felvételről.

2018. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az lehet, hogy a féktelen bulizásból ábrándulnak ki egyre többen és ez más, kulturáltabb kikapcsolódási formák felé tereli őket. Én azt mondom, jól van ez így. A színház legalább értéket közvetít.
2018. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

Én férfiként mondom, hogy a színház sokkal jobb, mint a foci, mozi, vagy otthonülés.


Exemet havonta vittem színházba, mert jobban vágytam oda, mint ő. Most szerencsére van egy lány barátom, aki szívesen eljön ilyen helyekre.


Nem sokkal drágább, mint a mozi. Legutóbb pénteken láttam egy olyan darabot, amiben Kern András, és hasonlóan híres színészek szerepelnek, és a jegy csak 3.000 Ft volt.


Ha nem jön be a színház, vidd el a lányt pl. Dumaszínházba, Szabadtériba, hátha neked is más lesz az élmény.


Az is lehet, hogy nem az ízlésednek megfelelő darabokat nézted. Én a Vígszínház mellett lakom, általában musicaleket néztem. Nem tudom elképzelni, hogy a Pál utcai fiúk, a Padlás, vagy a Játszd újra Sam! ne jönne be másnak :)


34F

2018. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%

Szerencsére nekem a barátom is szeret színházba járni.

Amúgy közelről sme minden nő szeret.

2018. szept. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátom szeret nagyon színházba járni. Én sem utálom, szeretem is, de magamtól nem mennék el olyan gyakran, mint amióta vele vagyok :D


Szerintem elég sok férfi is szeret színházba járni, nem csak nők.

2018. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%
Mert sokkal jobban bele tudom elni magam, azonosulni tudok egy-egy karakterrel. Nagyon megfoghato, sokkal elethubb elmenyt nyujt. Videkikent nem tudok sokszor eljutni, csak ilyen semmitmondo darabokra, nem arra, amire igazan szeretnek. :(
2018. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, akkor javasolj jobbat.
2018. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nő szereti a színházat. Én viszont igen, sőt, tetézem: az operát még annál is jobban! :-D
2018. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#13 Eljössz velem is a színházba? :-))
2018. szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#20: #13 vagyok, mehetünk :)
2018. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!