Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik indul nagyobb hátránnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik indul nagyobb hátránnyal párkeresés terén? A csúnya nő vagy csúnya férfi?

Figyelt kérdés
A csúnya nő sminkkel, ízléses öltözködéssel kompenzál, a csúnya férfi pedig pénzzel???

2018. nov. 21. 18:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%
Csúnya nő, egyértelműen.
2018. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, mint csúnya nő: nincs az a smink, ami elfedné. Lehet játszadozni, de utána jönne a megvádolás sértődötten, hogy átverted a másik felet, mert 6 kiló alapozó alapján szebbnek hitt.

Nekem lóarcom van és aszimmetrikus az egész arcom. Azaz az egyik szemem látványosan lejjebb van mint a másik, röfiorr, a füleim pedig elállnak.

Ritkán tudok úgy végigsétálni az utcán, hogy ne szóljon be legalább egy "férfi", hogy hú, de ronda vagy. Még a boltokban a biztonsági őrök is röhögnek rajtam, hogy "láttad azt a csajt" "Fú, b-....meg, hányingere lesz az embernek tőle"

Most több millióért szétoperáltathatnám magam (de ez az aszimmetrián nem segítene), de mit érnék vele? Talán egy utcai tróger leáll velem, aki korábban szörnyülködött, hogy aztán zacskóval a fejemen szexeljünk?

Köszönöm, inkább nem.

Szóval marad a visszafojtott sírás és a mantrázás, hogy "nem érdekes, nem érdekes, nem érdekes, ne törődj velük, ne reagálj".

2018. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó, nem a csúnyaság miatt szólnak be, hanem mert látszik rajtad, hogy nem szereted magad és nem fogsz nekik visszaszolni. Nem vagyok én se nagypofaju, de ilyen szövegekre már kiabalnek, hogy hova menjen. Engem is évekig szivattak kamaszkoromban, aztán ez szépen megszünt, mert nem hagytam magam.


Kérdésre válaszolva, bármelyiknek lehet jó, mindkét nemből láttam rondát párral és nem BMW-be szálltak be.

2018. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan... én kamaszként azért megvertem a velem egykorú srácokat is, amikor beszóltak.

Én már beletörődtem :) Gyereket úgyse akartam soha, nyugis és elégedett vagyok. Szép karrierem van, céljaim vannak, sok barátom. Az életem felfelé ívelőben van, az ilyenek nem fognak visszavetni, azt meg nem engedhetem meg magamnak, hogy ilyenek miatt balhéba keveredjek.

Én azt nem értem, hogy egyes emberek honnan veszik a bátorságot, hogy valakinek beszóljanak, majd amikor az nem reagál semmit, akkor utána fusson, megragadja és rákiabáljon, hogy süket vagy? Mert k..rva ronda az biztos. Vagy hogy fogadásból megpróbáljanak udvarolni/megszólítani, mert micsoda buli a haverokkal röhögni.

Szerintem ők a beteg emberek, nem én, aki figyelmen kívül hagyja őket és megy tovább.

EZT semmilyen embernek nem szabadna megengednie magának. Ugyanígy elítélem a gyerek és állatkínzást, ahol egy kiszolgáltatott állat felett élvezik a "hatalmat". Ez is egyfajta hatalomérzet nekik. Ha visszaszólok max nevetnek a csoportban (mert igen, nekik kell a közönség, egyedül senkik), de nem fogják elszégyellni magukat. Sokkal jobban felidegesíti őket egy közönyös pillantás.

2018. nov. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
47%

A csúnya nőknek sem egyszerű főleg ha mellé kövérek is!


De férfiaknál :


- alacsony

- kövér

- rossz arcszerkezetű

- bőrbeteg (az erős acne gyógyíthatatlan )

- felénkebb fajta

- nincs diplomája

- nettó 300 alatt keres

- nincs saját lakása /haza /autója

- a fentiek miatt nincsenek tapasztalati a nőknél / lehet szűz is

- kicsi vagy átlagos méretű a farka / azaz sose fognak ra kiemelt partnerként tekinteni ha eljutna addig hogy legyen neki végre .

2018. nov. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!