Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok/férfiak nálatok van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/férfiak nálatok van ilyen teher, ami a csajozásban is érződik, hogy úgy érzitek le vagytok maradva a kortársaitoktól az életben? És ez kihat az önbizalomra is ismerkedéskor

Figyelt kérdés

Egyetemen alkoholista lettem, az utolsó egy évben napi 3 üveg bort is megittam, de összesen három-négy évig elég szépen ittam szinte minden nap. Télen letettem az italt, lefogytam 25 kilót, nagyon sok mindenben megváltoztattam az életem. Pénzem mindig volt, mert nyaranta Angliában dolgoztam több évben és a család is tudott havi pár tízezerrel támogatni, ők szerencsére megbocsátották az ivást (apa is alkoholista most is, papa is az volt de ő leszokott, a család nőtagjaival minden rendben e téren)


És a lényeg: A velem egykorú régi gimis barátaim vagy a szaktársak akikkel együtt kezdtem az egyetemet már szinte mind lediplomáztak, munkájuk, egzisztenciájuk kezd lenni, én pedig most ahogy folytattam a sulit kb 20-21 évesekkel tanulok együtt a padban újra. Van elég sok félretett pénzem amúgy, 2-3 millió külföldi munkából, viszont nagyon zavar, hogy nincs még semmilyen végzettségem az érettségin és a nyelvvizsgákon kívül és pár évig még nem is lesz és úgymond sosem voltam még igazi főállásban.

Szomorú, de alkeszként nagyon könnyű volt csajozni, mert vicces, magabiztos, tökös, nagydumás voltam részegen, józanon viszont csendes, visszafogott vagyok. 21 évesen veszítettem el a szüzességem miután inni kezdtem, sosem a kinézetemmel volt gond, inkább hogy belsőre nem voltam vonzó a csajoknak, de utána a pia segítségével vagy egy tucat lánnyal voltam, barátnőm is volt, viszont ez a varázs elveszett amikor leraktam az italt. Józanon még nem voltam nővel és félek nem is leszek. Ez az egyik amitől tartok, hogy azért sem, mert mindjárt 25 évesen többet várnának a csajok, minthogy még egyetemre járok és a diploma is pár éves távlatban van még.


Mit gondolsz? Saját tapasztalat?

24/F


2018. nov. 20. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes a helyzeted. Azt sose mondd el max bizalmasabb viszony esetében már, hogy sokat ittál.

azt is tilos elmondani hgoy mennyi pénzed van


az egyetem viszont jó közeg az ismerkedésre én élnék a lehetőséggel.

2018. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor szerintem én meg elkezdek inni :DDD
2018. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nagyon szép, hogy leraktad az italt. Azt,hogy ennyi idősen még tanulsz sem látom problémának, hiszen azért sokat nem maradtál el, előbb utóbb úgy is végzel. Akkor meg már nem érdekel senkit.
2018. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régen tényleg éreztem ilyet, és ez rengeteg frusztrációval, keserűséggel, bánattal és öngyűlölettel járt együtt.

Szerencsére ezen már túlléptem, mert rájöttem, hogy a helyzeten nem változtat, ha szarul érzem magam. Ha pedig nem változtat rajta, akkor érezhetem magam jól is.

Ne add át magad az érzésnek. Amikor egy negatív érzés elkezdi átvenni az uralmat felettem, és érzem, hogy a gyomrom kezd görcsbe rándulni, egyből tudatosul bennem, hogy mi történik, és szimplán elengedem. Néha még el is képzelem fejben, mintha fizikailag elengedném, és így sokkal könnyebben megy. Szóval amikor legközelebb arra gondolsz, hogy mekkora szerencsétlenség vagy, hogy ennyi idősen nincs munkád meg nem tudom, akkor engedd el az érzést, a gondolatot. Egyből jobban fogod magad érezni.

De a legfontosabb lépés, hogy felismerd, hogy nem muszáj a negatív érzéssel együtt élned. A te döntésed, hogy együtt élsz e vele vagy sem.

Attól, hogy szarul érzed magad, még nem fognak teljesülni a céljaid, álmaid. Sőt, pont ez fog megakadályozni abban, hogy teljesüljenek.

Rá fogsz jönni, hogy valójában van önbizalmad, csak elvágod magad elől a negatív érzésekkel, gondolatokkal. Mindenkinek van önbizalma.

2018. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!