Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak sem megy olyan könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak sem megy olyan könnyen a csajozás hiába nem rossz a külseje?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon nem megy, a 21-et már betöltöttem, de még nem volt barátnőm. Külsőre nem vagyok annyira rossz, mivel volt már, hogy lányok próbáltak meg felszedni csak ők nem tetszettek annyira. Belsőre viszont visszahúzódó és félénk vagyok, ezért nem is próbálkozok. Viszont úgy vettem észre, hogy ezáltal nem is akarom annyira vagy nem tudom. Szeretném ha lenne barátnőm persze, de ha tenni kell érte akkor máris jön az, hogy inkább nem, majd máskor. Aszexuális nem vagyok, de a szex után sincs akkora vágyam mint más korombelinek.

Más is jár abban a cipőben mint én vagy ez nem furcsa?



2018. nov. 20. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
20 évesen engem a nők valahogy nem érdekelnek. Nem is érdekeltek engem idáig sem. Sem a szex, ismerkedés, barátkozás semmi sem. Fontosabb a tanulás, edzés, számítógépezés számomra.
2018. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Unokatesóm van kb így. Ő 26 éves, teljesen jól elvan.

Nem mindegy, hogy furcsa vagy sem? Ha így érzed jól magad, akkor tégy így. Majd ha nem érzed jól magad így, akkor úgyis változtatsz.

2018. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Általánosságban elvagyok, de nem az igazi. Szeretnék is, de tartok attól is, hogy úgysem jönne össze. Tenni nem teszek érte ezért, de ha az ölembe pottyanna csak úgy, akkor biztos, hogy örülnék neki.
2018. nov. 20. 16:05
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk nekem volt már nőm de már nagyon szeretnék megint egy kedves lányt akit szerethetek és együtt lehetünk boldogan. De valahogy nem hoz össze a sors mostanában egy ilyen lánnyal se pedig nem kell, hogy top modell legyen, nincsenek nagy igényeim.


22/F

2018. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, külsőleg nincs gond velem, megsincs senkim, 22f
2018. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is!:D 22/L
2018. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

A belső tulajdonságaitokkal van baj alapvetően. Van az a típusú srác, aki mágnesként vonzza a csajokat. Vicces, magabiztos, jó dumás, tökös, kezdeményező.


Na ti nem ilyenek vagytok. Viszont ilyenné kellene válnotok minél jobban, hogy sikereitek legyenek.

2018. nov. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A külsőm nem vonzó így ba.szhatom az egészet. #1 voltam.
2018. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!