Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagy elvárás hogy anyáskod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás hogy anyáskodó típusú nőt szeretnék?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit pótmamára vágyok de ilyen nő való hozzám úgy érzem
2018. nov. 13. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem nagy elvárás, de arra azért készülj fel, hogy a legtöbb nő egy férfit akar maga mellé és nem egy "kisgyereket" akit pátyolgatni és aki felet anyáskodni kell.
2018. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert, nem igazan fogsz ilyet talalni. De ha 30 evesen se jon ossze akkor nem a noket kell szidni.
2018. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. Tudom hogy a legtöbb nő azt akarja, ezért kérdezem hogy valóban túl nagy elvárás lenne ez?
2018. nov. 13. 17:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak durván anyáskodó típusú nők, szóval van esélyed.
2018. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt vársz el, amit csak akarsz, minden jogod megvan hozzá, csak ne csodálkozz, ha nem állnak érted sorban. Ettől függetlenül szerintem nem reménytelen a dolog, akadnak olyan nők is, akik pont olyan partnerre vágynak, akik felett anyáskodhatnak, én is ismerek ilyen párt, de ez tényleg elég ritka.
2018. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Teremtés koronája" 😂
2018. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm pont ilyen mint te. Egész életében gyereksorban volt tartva, az édesanyja mindent elintézett helyette. Csak sajnos, az anyukája 83 évesen meghalt.

Most 55 éves, a mai napig képtelen magát ellátni, kapcsolata persze nincsen. Így az édesanyja még életben lévő testvérei főznek rá, elviszi hozzájuk kimosni a ruháit, ők osztják be a kis pénzét, hogy ne haljon éhen.

Ezt az esetet csak azért írom le, mert esetleg tanulságos számodra. Az ember nem számíthat arra a végtelenségig, hogy majd megoldják helyette az ellátását.

2018. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztál. A gondoskodóra gondoltál szerintem. Az egészen más. :)
2018. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fish1 ***** válasza:
Vannak ilyenek, de ezekből a kapcsolatokból elég gyorsan kipusztul a tűz. Végülis ki lenne szerelmes a pótanyjába vagy a (pót)gyerekébe?
2018. nov. 14. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!