Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednétek tovább ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek tovább ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Interneten megismerkedtem egy lánnyal, találkozás még nem volt. Tök jól beszélgettünk aztán egyik nap már nem írt, válaszolni is alig válaszolt, mondom akkor biztos lekopott már.

Most két hét múlva rám írt hogy mi van velem stb.

Mondom megkérdezzem hogy azért tűntél el mert volt más?

Erre bevallotta hogy jól érzem két helyes pasival ismerkedett de tök szemetek voltak vele, meg eltüntek, csak szórakoztak stb. És látja hogy én szeretem igazán én vagyok a normális stb....


2018. nov. 12. 15:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az egod miatt kár lenne hátat fordítani neki, hiszen gondolj bele: szex lehetősége van kilátásban, a suna visszatért.
2018. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!