Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ha ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha ismerkednétek egy lánnyal, zavarna titeket, ha inkább fiúkkal barátkozik?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fiús lány, de valahogy jobban el tudok beszélgetni velük. És egyiktől sem akarok semmit, és ők se tőlem, ezt a témát már sokszor megbeszéltem velük.
2015. aug. 2. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2015. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Régebben úgy gondoltam, hogy azok a lányok/nők, akik inkább férfiakkal barátkoznak, azokat rendkívül könnyen el tudná csábítani valamelyik. Aztán ahogy megismertem néhány ilyen lányt, rájöttem, hogy igazából sokkal érettebb, következetesebb, racionálisabb gondolkodásúak, mint a folyton a barátnők között csicsergő, pletykavadász, kakikeverő lányok. Amelyik lány/nő férfiak között nő fel, férfiak társaságát élvezi jobban, ezeken a lányokon/nőkön sokkal könnyebben ki lehet igazodni, mert egyenesebbek, közvetlenebbek, korrektebbek. Ezt már több ilyen nőismerősöm is megjegyezte, hogy szinte minden téren sokkal korrektebbek a férfiak: nincs féltékenység, nincs féltés, nincs irigykedés, nincs rosszindulatú, a másik háta mögött pletykálás stb.


Nem a férfiakat akarom ezzel tömjénezni, mert közöttünk, férfiak között is bőven akadnak szemétláda férgek, de mégis a gyakorlat azt mutatja, hogy azok a nők, akik jobban húznak a férfiak felé, azok soha többé nem fogják kívánni a nők társaságát.

2015. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Baromsag, 2-es. Volt tobb ilyen csaj ismerosom es nem volt jobb semelyik lanynal. Mondjuk az egyik igaz leszbikus volt, kulsore is inkabb ugy nezett ki, mint egy pasi, de fel is vette azt az igazan bunko, flegma stilust. Meg a masik a tipikus ribi, aki "csak fiukkal" baratkozik alapon az osszes haverjaval vegig dugatta magat. Ja meg volt meg egy, de ot inkabb hagyjuk , mert emberileg nulla. Attol fuggetlenul , hogy probalod megmagyarazni rohadtul erzodik, hogy megint a ferfiakat akarod jobb szintbe feltuntetni, es mar azok a nok akik egymassal baratkoznak, mar azok is kopnivaloak, mert tuti pletykasak, irigyek.

Ez gaz.

De tudod, egy normalis EMBER, normalis baratokat valaszt, legyen az no vagy ferfi. Felesleges mar megint a noket szapulni, egy ilyen kerdesnel is.

2015. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a 2-es semmi rosszat nem írt, és egyébként igaza van, mert én is ilyen lány vagyok: őszinte, egyenes és korrekt. És valóban sokkal jobb fiúkkal barátkozni, mert nem pletykáznak meg drámáznak annyit. És nem dugatom meg magam velük.
2015. aug. 2. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:
En elhiszem, de nem mindenki ilyen.
2015. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!