Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednétek tovább ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek tovább ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Interneten megismerkedtem egy lánnyal, találkozás még nem volt. Tök jól beszélgettünk aztán egyik nap már nem írt, válaszolni is alig válaszolt, mondom akkor biztos lekopott már.

Most két hét múlva rám írt hogy mi van velem stb.

Mondom megkérdezzem hogy azért tűntél el mert volt más?

Erre bevallotta hogy jól érzem két helyes pasival ismerkedett de tök szemetek voltak vele, meg eltüntek, csak szórakoztak stb. És látja hogy én szeretem igazán én vagyok a normális stb....


2018. nov. 12. 15:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy 31 éves nőről van szó, nem tini már
2018. nov. 12. 15:12
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nőként mondom, hogy jobban jársz, ha elkerülöd ezt a leányzót, ha nem akarod, hogy az első adandó alkalommal lapátra tegyen, amikor megjelenik a képben valaki, aki jobban tetszik neki nálad. Számára maximum pótlék, szamár lehetsz, addig, amíg nincs "jobb".
2018. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere.. :D


Oké, most már be lehet fejezni a b..romságaitokat!

2018. nov. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Biztos, hogy nem...
2018. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
A 2. válaszolóval értek egyet. Te már csak pótlék lehetsz, a kedves pasi, akivel lehet jókat beszélgetni, talán még a szex is belefér, de ha jön egy újabb "helyes pasi", akkor egyből lapátra kerülsz.
2018. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Most mi a baj? Hogy őszinte volt? Mondjuk nem tudjuk miről beszélgettetek és mennyi ideig. De ha valaki ismerkedik akkor persze hogy kevesebb ideje van.
2018. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem hinném, hogy emiatt le kellene koptatni, adnék neki egy esélyt.

Ismerkedik , társkeresőzik, egyértelmű, hogy nem egy emberrel csetel/találkozik.

Lehet, hogy más picit rámenősebb volt, előbb akart találkozni, akármi, de megfogtad annyira, hogy írjon, hogy mi újság vele.

Azért egy kis csetelésnél, ha még semmi nem történt köztetek, esetlen nem is találkoztatok,nem várhatod el, hogy "hűséges" legyen!


Nekem pl volt olyan ,akivel azért építettem le a csetelést, mert írogatott, meg minden, de eszébe nem jutott volna élőben is találkozni és meguntam.

2018. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem, nem várható el a hűség, de ha már "döntött", akkor inkább nézzen új ember után, ne pedig végigpörgesse a chatablakokat, mert unatkozik, és így találja meg a kérdezőt, hogy " jé megpróbálom ezzel a balekkal is, legalább lesz, aki szórakoztat".

A kérdező ugyanaz az ember maradt, mint eddig volt, mi a fosért nem választotta akkor őt, ha ilyen jóarcnak tartja??? Azért, mert igazán nem vonzódik hozzá, ami nem a nő hibája, ezért nem tartozik elszámolással. A mocskos aljadék viselkedésért, amivel ezt kihasználva tudatosan húzni akarja a másik idejét, na azért már annál inkább meghúzhatná magát. Azonnal tiplizni fog, ha jön egy jópasi!!

2018. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó sok megkeseredett emberke van erre aki ilyen hozzáállásal soha nem fog párt találni. Lehet a csaj már korábban is beszélt azokkal a srácokkal mint ahogy a kérdezővel kezdett volna.
2018. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy egy-két találkozót adj a dolognak és nézd meg, hogy milyen. Elmondta, hogy másokkal találkozott (nyilván nem volt korrekt, mert addig ignorált), és ebből tényleg a "ha nincs ló, jó a szamár is" tipikus esete tűnik ki - ezzel együtt én egy randit futnék vele. Ha nagyon nem, akkor úgyis kiderül, mert a személyiségén látni fogod, hogy normális vagy sem.
2018. nov. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!