Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy nehezen a párkeresés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy nehezen a párkeresés?

Figyelt kérdés
Más is van így ezzel? 23 éves lány vagyok, és nehezen tudok partneri kapcsolatot kialakítani. Sok barátom van, de szinte csak én vagyok, akinek nincs senkije. Sajnos eléggé extrovertált vagyok, ezt pedig sokan úgy értelmezik, hogy zárkózott vagyok. Pedig ez nem teljesen igaz, inkább a normális férfiakat keresem, és nem azokat, akiknek csak egyre kellek. A külsőmmel a visszajelzések alapján nincs probléma, nyilván nincs Palvin Barbi külsőm. :D
2018. nov. 10. 18:16
 1/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
39%

"23 éves lány vagyok..."

Innentől nem is olvasom tovább. Tök felesleges. Párkeresési válságban egy 23 éves fiatal nő 2018-ban. Az évszázad vicce.

2018. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
* introvertált. :(
2018. nov. 10. 18:19
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

"...nyilván nincs Palvin Barbi külsőm..."


Akkor meg is van a probléma gyökere :D

2018. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Ebből nem igazán derül ki, hogy miért megy nehezen a párkeresés számodra, bár én úgy gondolom, hogy maga a párkeresés alapból egy nehéz dolog. Legalábbis saját tapasztalataim alapján, viszont erről főként én tehetek, mert én vagyok mentálisan sérült és nyomi amiről nem más tehet.
2018. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"...nyilván nincs Palvin Barbi külsőm..."

Akkor meg is van a probléma gyökere :D



Mert mindenhol Palvin Barbik rohangálnak?

2018. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
“Nyilván nincs Palvin Barbi külsőm” azthiszem itt a baj :D
2018. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok férfiban, elhiheted nekem is nehéz dolgom van mikor normális nőt keresek.

Visszahúzódóbb emberek mindig is nehezen találtak párt, ez sajnos ilyen.

Az meg hogy a fiatal férfiak legtöbben csak azt akarják, ismét csak tipikus.

De nyugi még fiatal vagy, lesz majd akinek bejössz!

2018. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
23 éves nőként marha nehéz dolgod lehet igen. Majd megsajnállak ha lesz két percem.
2018. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha férfi lennél, talán együttéreznék és mondanám, hogy járj el sportolni, közösségbe, fejleszteni magad, meditálj, figyeld meg mi az ami feltölt és azzal tölsd ki a napodat


Nőként is érdemes ezeket csinálni, de ha csak szimplán normálisan nézel ki és kicsit nyitottabb vagy az emberekre annyira nem nehéz a dolgot


Palvin Barbi nekem sosem jött be nem érdekel mennyire szép a bőre, vagy mennyire tud pózolni

2018. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Változtass nevet, "Palvin Barbira". :D
2018. nov. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!