Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem megy ilyen nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem megy ilyen nehezen a párkeresés? L/25

Figyelt kérdés
Nem értem miért, de nem kellek hosszútávra senkinek. Hiába próbálkoztam már neten is, de semmi se történt. Olyan fiúval meg nem ismerkedek, akivel nem azonosak az elképzeléseink, az életvitelünk. Ráadásul még szűz is vagyok, még senkivel nem volt szexuális kapcsolatom, de már nagyon vágyok rá. Emiatt nem is megyek még nőgyógyászatra sem, mert nagyon ciki ez már így is. De egész egyszerűen hiába tűrtem el sokmindent pl. az állandó késéseket, még is ők hagytak ott engem.
2016. máj. 4. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem csak neked megy nehezen.

Én is hasonló cipőben járok.

26/F

2016. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem csak neked :) Nekem is nehezen megy a párkeresés.

Ha van kedved esetleg beszélgetni, rám írhatsz :)

25F

2016. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném ahol lakom ott még senki se akart velem ismerkedni, mert mindenki tudja milyen félénk, visszahúzódó vagyok.
2016. máj. 4. 13:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért, hol laksz?
2016. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nyugi nem csak neked nehez. Nekem is. Sokan vagyunk ezzel igy. :)


26N

2016. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kicsit mesélj többet magadról.

Hogy nézel ki, hol élsz, mivel foglalkozol, miért volna érdemes foglalkoznunk veled, stb.

2016. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Én szoktam írni az ilyen kedvesnek tűnő lányoknak, de még csak válaszra sem méltatnak. Úgy nehéz kezdeni veled bármit is!
2016. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na ez után a kérdés után lesz kikből válogatnod majd :-D
2016. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy vele egyedül.

Nekem 2 éve ért véget egy több éves kapcsolatom azóta semmi... voltak randik, de ennyi. Volt aki közben mellettem másokkal ismerkedett stb. Nem egyszerű.


26/N

2016. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen igényeid vannak egy férfival szemben?
2016. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!