Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számotokra milyen az "álom"-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra milyen az "álom"- és "rémálom" személyiségk, ami egy randevú vagy párkapcsolat során a másikban előjöhet? (nehezen tudom jobban megfogalmazni, bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi, mi az a pozitív és negatív végpont, ami egy emberben (akár férfi akár nő) megmutatkozhat társkeresés során. Egyszerűen és háóétköznapian megfogalmazva: ki az álom- és rémálom nő/férfi számotokra? Vagy úgy is kérdezhetném, hogy milyen a legelőnyösebb és legelőnytelenebb kombináció? Külső és belső tulajdsonságotkat egyaránt számításba véve. Ki aza kiről álmodtok, és ki az akinek már a látványától is undrodtok? Egy példa (nem személyes): álom: széparcú, mosolygós, humoros, figyelmes. Rémálom: kövér, szőrös, nyomulós, beképzelt.
2016. ápr. 19. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Rémálom:

Aki egy pár soros kérdésben ennyi helyesírási hibát ejt, majd ha ezt szóvá teszik közli, hogy "bocs teloról írok". - Ez nem mentség az igénytelenségre és a tanulatlanságra.


Álom:

Nem szoktam álmodozni, mert teljesen felesleges.

2016. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Álompasi: kedves, figyelmes, jó humora van, talpraesett, tájékozott, kiegyensúlyozott. Külsőre szeretem, ha a pasi sportos, de nem túlzottan, szép arca van, és borotválkozik, és kicsit hosszabb haja van (értsd:nem 1-2mm, de a határozottan hosszabb, félhosszú haj sem hátrány)

Rémálom: féltékeny, folyton bizonytalan, függő (alkohol, cigi, drog), agresszív. Külsőre elhízott, csont és bőr, kopasz, nagyon szőrös.

2016. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Álom: jó az ágyban, kezdeményező, bevállalós, szép arc, jó test, szexi kisugárzás, és még kedves is, meg intteligens


Rémálom: nem jó az ágyban, csak szétteszi a lábát vagy még azt se. unalmas a személyisége, buta és még csak nem is szép.


vagy pl. visszatérő gond a netes társkereséssel, hogy a képről egy szexi csajnak tűnik a valóságban viszont egy pattanásos, igénytelen dagadt nő, aki csak az adott kép meg egy-két buli miatt keni ki magát. semmi bajom nincs vele ha valaki kövér, de akkor ezt vállalja fel, egy duci nő is lehet kívánatos, de ha a lelki szemeidben nem azt képzeled el, nagy lesza kiábrándultság. ugyanez, ha full sminkben van a képen a csaj, akkor ne jöjjön már el kialvatlan szemekkel és pattanásos arccal, mert az is kiábrádító. vagy akkor a képen is vállalja fel az igénytelenségét/természetességet.

2016. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy rémálom randim nemrég. A férfi kb 175 centi magas volt, és 120 kiló. Ezt tudtam mielőtt találkoztam vele, engem nem zavar a külső, ha olyan emberrel találkozom, aki értelmes, művelt, jókat tudunk beszélgetni. De a férfi két órán keresztül beszélt, úgy, hogy közben nem mondott semmit. Aztán elkísért egy jó darabon. Miután elbúcsúztam tőle, még a zebrán sem értem át, márt hívott telefonon. Szerencsére, mire előhalásztam a telefonomat, már hangpostára ment. Ezek után küldött egy baromi hosszú, és baromi fölösleges sms-t. Este 10 után felhívott. Gondoltam, megköszöni a randit, és jó éjszakát kíván. De nem, ott folytatta, ahol abbahagyta, elmesélte az összes rokona életét. Mikor a Sanyi bácsi temetéséhez értünk, aki az apjának a másod-nagybátyja, gondoltam, ha megsértődik, ha nem, véget vetek ennek a szófosásnak, mondom neki, hogy ne haragudjon, de háromnegyed 11 van, én most befejezem ezt a beszélgetést. Nem sértődött meg. Közölte, hogy de hát azt mondtam, hogy én éjfélkor szoktam lefeküdni... Másnap az első dolgom az volt, hogy elköszöntem tőle, mondván, hogy nem látom értelmét folytatni, mert nagyon kevés közös pontunk van. Nagyon nehéz volt meggyőzni, legalább egy órán keresztül bizonygattam neki, hogy nekem ez nem megy.


Az álomrandim két éve volt. Jó megjelenésű, kifejezetten okos, tájékozott, művelt férfi, akivel az első percben úgy beszélgettünk, mintha mindig is ismertük volna egymást. Sajnos egyéb közbejött okok miatt már vége van. Nagyon nehéz miatta új partnert találnom, mert mindenkit hozzá hasonlítok, vele mérek össze :(

2016. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Álomnő:

-külső tulajdonságok:

-átlagos testalkatú, nem kell szupermodell testű legyen

-szép arcú (számomra legyen szép, aztán hogy más mit gondol róla, azt leszarom)

-0 smink


-belső tulajdonságok:

-hasonló elvei vannak, mint nekem

-mély érzelmekkel és egyben kritikus gondolkodással rendelkezik

-nagyjából ugyanazokat a könyveket, zenéket, filmeket kedveli, amiket én

-okos, művelt, intelligens, intellektuális, lehet vele komoly témákról beszélgetni

-introvertált, megválogatja a barátait, nincs jóban minden idiótával



Rémálomnő (kb. az álomnő ellentéte):

-külső tulajdonságok:

-nagyon kövér

-számomra csúnya az arca

-túl sok festék van rajta


-belső tulajdonságok:

-rossz ember

-buta

-magamutogató, exhibicionista

2016. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Álom: Izmos, vastag szájú, romantikus,életvidám.

Rémálom : Hiányos fogsor, agresszív, érzelmi (igen,jól írtam,érzelmi) fogyatékos,hazug.

2016. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Álomnő külsőleg:

- magas

- sportos alkat

- nagyobb mell

- hosszúkás arc

- sötét, hosszú haj

- szép arc


belsőleg:

- nem extrovertált

- van benne versenyszellem

- tudományos érdeklődésű

- logikus gondolkodású

- jó, főleg abszurd humorú

- nem sértődékeny

- érdeklem

- nem vallásos

- tud kezdeményező lenni

- tud önálló lenni


Ezeket a tulajdonságokat keresem a potenciális barátnőjelöltekben is, minél több van meg, annál jobb. Persze ezek csak azok, amik épp eszembejutottak, biztos vannak még fontos tényezők.


Rémálom külsőleg:

- alacsony (feszélyezve érezném magam mellette)

- kövér (undorodom a folyósan kövérektől)

- rövid hajú

- kerek arcú

- néger, vagy távol-keleti (no racism, szimplán csak nagyon nem jönnek be)


belsőleg:

- hisztis

- buta

- passzív

- sértődékeny

- ezotériahívő vagy bigott vallásos

- klisés gondolkodású

- hipszter femináci

- sznob

- túlszociális

- megbízhatatlan (ettől rövid úton idegrohamom van)

- panaszkodós

- profán

- negatív

- beképzelt


24/F

2016. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!