Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem megy ilyen nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem megy ilyen nehezen a párkeresés? L/25

Figyelt kérdés
Nem értem miért, de nem kellek hosszútávra senkinek. Hiába próbálkoztam már neten is, de semmi se történt. Olyan fiúval meg nem ismerkedek, akivel nem azonosak az elképzeléseink, az életvitelünk. Ráadásul még szűz is vagyok, még senkivel nem volt szexuális kapcsolatom, de már nagyon vágyok rá. Emiatt nem is megyek még nőgyógyászatra sem, mert nagyon ciki ez már így is. De egész egyszerűen hiába tűrtem el sokmindent pl. az állandó késéseket, még is ők hagytak ott engem.
2016. máj. 4. 13:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Csak neked. Senki másnak!

:)

2016. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy több mint 100kg és tegyük fel hogy nem vagy az. Nem meg sértödni de valahogy ki kell deriteni az okot, hozzánk fordultál....Akkor mi a jövö képed? Milyen az életviteled? Mivel kell azonosnak lenni? Biztos, ha valakid van vele szemben se vagy akaratos? Ugy értem, a te életviteled akarod ráeröltetni?
2016. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!