Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is nehezen megy a párkeresés? Egyik ember defektesebb, mint a másik. Nálatok mik a hibái a "jelölteknek"?

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 13:50
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Légyszi életkort és nemet is írjatok.
2018. jan. 9. 13:51
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Nálam csak az hogy egy élhetetlen és átverésekre épülő országban él az 50-es évek államosításai óta napjainkig. Például a skandináv vagy nyugati országokban meg semmi hátrányt nem találok bennük.
2018. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Ja és például a szülőfalum teljes lakosságának is nehezebben megy a párkeresés a Rákosi korszak óta, amikor megkezdődött az ország elcselédesítése a szabad magyarokból. A népességének alakulását mutató diagram is ezt igazolja:

[link]

Skandináv vagy nyugati vagy ausztrál vagy amerikai szabadság és jólét kell, akkor jobban fog menni a csajozás.

2018. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%

Életképtelen, önállótlan, gyerekes, szótlan.

Nálad mi verte ki a biztosítékot Kérdező?

2018. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%

KOMOLYTALANOK, ex témával az őrületbe kergetnek, féltékenykedő, főnökösködő

21/L

2018. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Én egy 21 éves lány vagyok. Mivel molett nem 100kg-s dagadék) vagyok alapbol nehezen megy az ismerkedés. És amikor írnak is fiúk nagyon sok kedves nem tudok vonzódni hozzájuk mert nem tetszenek. Így sajnos hiába is akarok. Mondják h kényes vagyok meg válogatós. De nem. Most ha valakihez nem vonzódok nem járok vele. Volt ugyan kivétel de egy idő után nem műkődőtt a dolog.
2018. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11%

Anyagiasak, felszínesek, műveletlenek, buták.Teljesen felborult értékrendek vannak.

Sőt egyik másiknak komolyabb pszichológiai problémái is.

37/F

2018. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

A legtöbben hihetetlenül hülyék. De komolyan. A helyesírási szabályok betartására egyszerűen képtelenek, semmilyen témához nem tudnak hozzászólni értelmesen, és a legjobb, hogy meg vannak győződve arról, hogy ők mennyire értelmesek. Egyszerűen lehangoló.

A második: a kamusok. Rengeteg ember van, aki össze-vissza hazudik mindenről. Egészen ijesztő.

Akkor, ha ez megvan, jön a többi gond. A harmadik ilyen szűrőn a ribik akadnak fent. Jobb esetben még a kapcsolat elején/randizás közben derül ki, rosszabb esetben hónapok múlva.


27 és férfi.

2018. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

teljesen más a gondolkodásuk. éretlenek, céltalanok,de mindent akartnak. Tökéletesnek hiszik magukat. Dominánsak, sunyik, felszínesek,stb. Valahol a szivárványon túl élnek :D SOK AZ EGOISTA!


26f

2018. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

"Mondják h kényes vagyok meg válogatós. De nem. Most ha valakihez nem vonzódok nem járok vele."


Akkor miért nem kezdeményezel te annál, akihez vonzódsz?

2018. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!