Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is nehezen megy a párkeresés? Egyik ember defektesebb, mint a másik. Nálatok mik a hibái a "jelölteknek"?

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 13:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Fogatlan, igénytelen, büdös...

26N

2018. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%

Szellemi különbség: a legtöbb lány, akivel találkozom, szimplán vagy motiválatlan és céltalan, vagy (elnézést, de) buta, mert azt hiszi, hogy ha elmegy árufeltöltőnek, akkor ő a király, hisz keres pénzt, míg én az egyetem padját (nem büfészak) koptatom. Az ilyenekkel én nem tudok mit kezdeni.


A másik kategóriába azok tartoznak, akik kívülről nem vonzanak. Ez nagyjából egy tulajdonság köré összpontosul: taszít a kövérség (szerintem ez belső elhatározás is, de mindegy).


Ha van olyan lány, aki ezt a kettő dolgot sikeresen "megugorja" (szerintem azért nem nehéz, legalábbis ha nekem sikerült..), akkor a társaságára alap, hogy vevő lennék. Legtöbbször viszont ők utasítanak vissza, mert náluk nem ennyiből áll a lista, hanem kicsit több elemből.


19F

2018. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%
Nálam 1 jelölt volt mostanában, az egyetlen hibája pedig az volt, hogy barátnője van.
2018. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Senki sem tökeletes! Amit valaki "defektesnek" tart, az lehet a masik szamara pont aranyos vagy akar semleges.


Nekem is sok olyan jellemvonasom van, amit kihivassa teheti a velem valo kapcsolatot. Baratnöm, aki 7 ev utan tegnap ota jegyesem, szerencsere nem hibaimat kereste, hanem azt latta bennem, amit szeretni tud.


Ez nem kritika a kerdezö fele. Habar nem fogalmaznek ugy, en is rengeteg lannyal probalkoztam, akiknel elöbb-utobb kiderült, hogy van olyan, amin nem tudom tul tenni magam. En peldaul nem csupan a külsö miatt foglalkozom sokat az egeszseges eletmoddal. Ha valaki magat nem kepes ennyire szeretni, hogy ne tegyen tudatosan kart testeben, az hosszu tavon nagyon frusztral. Ettöl eltekintve nem mernem defektesnek hivni azt, aki dohanyzik, vagy nem kepes ellenallni a tulzasba vitt nassolasnak. Csak nem hozzam valonak. Ugyanugy, mint aki nem olvas rendszeresen vagy nem vagyik arra, hogy minel többet tapasztaljon es lasson a vilagbol.

Tisztelni tudom azt, aki annyira elhivatott, hogy csak a munkajanak el, de nem gondolom ugy, hogy ilyen eletvitelben nekem is hely lenne. De, ha ö emellett teljesnek erzi az eletet, az hiba?


Volt azonban nekem is olyan korszak, amikor ugy ereztem, hogy csak a bekattant csajok vonzodnak hozzam. Jo, ha örült jo a szex, de ha ez hiszteriaval, dührohamokkal es indokolatlan feltekenyseggel parosul, akkor menekülök. Talalkoztam olyannal is, aki a harmadik randinal mar a közös gyerekeken agyalt es olyannal is (nem ugyanaz!), aki egy het ismerettseg utan a plüssallatait es valtoruhait hozta magaval... ettöl függetlenül biztos vagyok benne, hogy ök is talalhatnak olyat, aki hozzajuk valo vagy legalabbis kepes toleralni/kezelni ezeket a dolgokat, amik szamomra szakitoindokok voltak.

2018. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ahogy Heraclius is írja: nekem a kamusokból van legfőképp elegem, de tényleg olyan gyökerek a nők is, mint 1 marék föld. Egyszerűen nem lehet találni szellemileg, érzelmileg toppon lévő nőt, ha nagy nehezen találok, akkor tuti, hogy foglalt már ezer éve.
2018. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem tud helyesen írni, gyerekesen kezeli a dolgokat, életunt, fogatlan, alacsonyabb mint amit ír magáról (tőlem is), parasztosan beszél, görbe a háta, pigmenthiányos, büdös a szája..30N
2018. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%

Buták, életükbe nem vetek a kezükbe egy seprűt v mostak el egy poharat. Csicskás meg nem lennék.

A számtech tudásuk élkepesztően primitív. Álomvilágban élnek, azt hiszik ők a hercegnők van 10 osztályuk max és nem értik h mér nem jön a herceg.


Az egojuk az akkora a semmire h az elképesztő és szánalmas. Általános műveltséget nyomokban sem tartalmaznak. Ismerősöm szerint a Bismarck elsüllyesztése az volt h kilőtték a Mekis kaját. ?

Milánó egy ország Petőfi meg 56-os forradalmár volt.


Európa vaktérképe pffff hagyjuk. A szomszédos országokat sem tudják.


29 F

2018. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk, attól hogy téged érdekel a történelem, mást még nem.
2018. jan. 9. 18:01
 19/21 anonim ***** válasza:
60%

A vaktérkép az Földrajz. Petőfi bőven lehet irodalom.

De csak h értsed minden területen ami fedné az általános műveltséget iszonyat buták.


Pl bejön az egyetemista csaj nyomtatni szeretnék.

Ok Office gomb ctrl + p Enter. Az mi ?

Most komolyan én tartsak infó órát !

És ezt napjába 50X-100X.


Anno Mária Terézia legalább az alap iskolákat fontosnak tartotta. Egy mai 20-on éves csaj azt sem tudja h Lisszabon hol van.

Jövő kép dettó nincs, csak pia buli és kefélés.

Az ilyen a mosógépet sem tudná bekacsolni.


Szánalmas.

2018. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

1, Sokaknak furcsa a gondolkodásmódom; nem vagyok annyira érdekes egyén; introvertált vagyok;

2, Ha valakivel elkezdek levelezni (pl.: itt), az hamar véget is ér, mert nincs közös téma;

3, Itt több fura személy van, de a hétköznapi életben is gyakori. (35F)

2018. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!