Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők összejönnének olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők összejönnének olyan férfival akinek nincs autója és jogsija sem és nem is akar?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 17:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem, mert autó nélkül sokkal nehezebb az élet.
2018. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
13%

# 11

Akkor miért nem veszel magadnak, királylány? Meg kell érte dolgozni? Brühühü...

2018. nov. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%
Én már jöttem is össze ilyennel úgy, hogy nekem sem volt (belvárosban lakom, nincs szükségem rendszeresen autóra), és együtt voltunk 6,5 évet (nemrég szakítottunk, de nem a kocsi hiánya miatt).
2018. nov. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én sem örülnék neki, ha nem tudna vezetni. Sokan mondják, hogy nekik nincsen rá szükségük és mindent meg tudnak oldani nélküle stb., de tapasztalataim szerint ennek általában az a vége, hogy valakivel furikàztatják magukat.... Magyarul mégis lenne szükség arra a jogosítványra és arra az autóra, csak egyszerűbb/könnyebb/olcsóbb rátelepedni valakire, aki elvisz ide-oda. Nekem ezzel csak ez lenne a bajom. Van jogsim és kocsim is, mert én használom és szívesen elviszek másokat (legyen az családtag, barát, ismerős) ide-oda, ha éppen arra megyek vagy útba esik. Nyilván a pàromat sem küldeném ki a buszmegállóba, ha együtt megyünk valahová. Ugyanakkor én senkinek sem vagyok a személyi sofőrje és nem hurcibálnék senkit sem rendszeresen csak úgy, ahogyan a kedve tartja. A pénz meg a státusz meg a többi hülyeség nem érdekel, de azt döntse el, hogy szüksége van-e a vezetésre vagy sem. Ha nem, akkor ne várja, hogy majd én mindig elviszem mindenhová, hanem akkor oldja meg maga (pl. Budapesten belül én sem jártam kocsival, mert sokszor tömegközlekedéssel gyorsabb, egyszerűbb). Ha pedig igen, akkor tegye le a jogsit.
2018. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
14-nek: 13. vagyok, én nem furikáztatom magam sehova senkivel. Évi max. 2x hívok taxit, ill. elfogadom, ha vmi rokon vagy barát, akivel amúgy is szerveztünk közös programot, felajánlja, hogy elvisz és úgy ésszerűbb. De legtöbbször még buliból is éjszakai busszal megyek haza, és nem kéregetek más ismerőst, hogy fuvarozzon, szeretem magam megoldani a dolgokat.
2018. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 3.14159265357989 ***** válasza:
Nem a város közepén, de azért nem is a legszélén lakom, nincs szükségem se autóra, se jogsira. Éppen ezért a másik felé sem elvárás. Tömegközlekedést használok, így legalább csökken az ökológiai lábnyom. A jogsi nem érdekel, ha van, van, ha nincs, nincs, viszont én pl jobban örülnék, ha állandó autóhasználat helyett inkább tömegközlekedne a másik. Persze a gépjármű nem kizáró ok, miért is lenne az. :D De jó lenne, ha a másik fél is környezettudatos lenne legalább egy kicsit.
2018. nov. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ebben az országban csak a prostik állnak szóba ilyen férfiakkal.
2018. dec. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!