Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők összejönnének olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők összejönnének olyan férfival akinek nincs autója és jogsija sem és nem is akar?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Igen.

Nekem van saját autóm, nem szorulok máséra.

2018. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%

Bátyámnak sem volt autója, és most sincs. Még is megházasodott. Az asszonyának van kocsija, amit vett magának.

Bár bátyámnak azért jogsija van. Szóval nem ettől fog függni a dolog.

2018. nov. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Én nekem van jogsim, autóm, magas vagyok, szerintem rendes, és intelligens vagyok. Egészségesen élek. A legtöbb lánynak ez nem jön be, sajnos:(
2018. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Sok ilyen pár van. Elég körbe nézni. A kerdes ezért logikàtlan és nagyon “bugyuta”. ;)
2018. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Igen
2018. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Minden nő elvárja, hogy kocsival furikázd mindenhova.
2018. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
A tapasztalat azt mutatja, hogy igen, ha szétnézel.
2018. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Persze. Van autóm, jogsim, ha ő busszal akar inkább járni, járjon, nem zavar (ha együtt megyünk valahova, nyilván elviszem, nem az, csak ha egyszerre van máshol dolgunk, akkor neki marad a tömegközlekedés).

Amúgy egy barátnőm férje ilyen, őt mondjuk már marhára idegesíti, mert időközben lett két gyerekük, kieső helyen laknak, ahonnan autó nélkül sehová nem lehet eljutni, és a férjét így a boltba se lehet elküldeni, tehát nem tud érdemben beszállni a hétköznapi teendőkbe sokszor emiatt. Ellenben fuvarozni meg kell, ha menni akar/mennie kell valahova. De ez egyedi eset, egy város közepén nyilván nincs ilyen probléma.

2018. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem mert nem elvarasom egy auto mert van sajat de jogositvanya legyen.

En videken elek itt is potyogtatjak ki a gyerekeket tonna szamra, de auto nincs a tomegkozlekedest hagyjuk az infrastruktura hogy ilyen agyoniskolazottnak tunjek mint sokan masok, szoval a lakhelyuk uthalozata is annyira egyenlo a nullaval hogy a falusi postas sot a mento!! Sem megy be mar... pedig rengeten laknak arra..

Es az ilyen megis asszonynak van jogositvanya van kocsija rosszul lesz ki viszi be a korhazba? Ha nincs kocsi egyikotoknek se, mi lesz? Sokszor perceken mulna a dolog mikor kijon a mento!

Egy auto hatalmas luxus de anelkul 0 a mai let......

2018. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Es a gyerekpotyogtatast az autora ertettem ha mar eltudjak tartani a kolykoket akkor ugy gondolom nem nagyobb luxus egy auto ha annak a gyereknek baja van???
2018. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!