Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok fogadni?

Figyelt kérdés

28F, külsőre és anyagilag szerintem rendben vagyok, sőt... Intelligens, szerintem elviselhető természetű, a magam módján talán még humoros is, bár nem túl férfias, főleg nem alfa. Azért sokak szerint jó parti.


Antiszoc és szociális fóbiás vagyok/voltam, nem nagyon vannak barátaim, emberek sem igen vannak körülöttem, ritkán járok el. A mai napig nem nagyon tudom elképzelni magam egy kapcsolatban, ezért nem sokat próbálkoztam nőkkel, azt is csak neten. Eddig nem jött össze, és egy darabig még nem is fog. Természetesen szűz vagyok.


Azért egyszer majd szeretnék családot. Ha egyszer rászánom magam a dologra, lesz aki elfogad?


2018. nov. 10. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Te el tudod fogadni magad ilyennek? Vagy szeretnél egy hozzád hasonlo társat?
2018. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először magad fogadd el és szeresd.
2018. nov. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!