Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt egy nehéz kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy nehéz kapcsolatom amiből kiléptem vajon bennem volt a hiba?

Figyelt kérdés
több mint 3 évig az illetővel voltam, de nem tudott rendes kapcsolatot létesíteni velem. Fejlődés volt de kevés. Gyerekem van lassan hajlott hogy majd megismerje, de félt tőle. 40 éves lesz és otthon lakik, szüleinél. sosem volt nős. Lehetséges hogy benne van a hiba és nem bennem? Hogy nem tetszettem neki nem voltam az esete? Voltak közös programjaink. De nem teljesedett ki eléggé? Én is stresszes voltam neki. Ha rámnézett láttam a rajongást és bújt ölelt csak a maga módján állt az egészhez. Vajon bejöttem neki, odavolt értem? Jó 3 évig egy férfi nincs egy nővel ha nem tetszik neki igaz? esetleg akár szeretett is.... mondta hogy nagyon tetszem neki, szép vagyok és eszes is....3 év elteltével mondta szeret is.... ha igaz is csak a maga módján. Neki a kényelme volt az elsődleges. Kémiai vonzalom az meglehetett a részéről? Önbizalmam nagyon kicsi, és azon töröm magam, hogy én kevés voltam, lekezelt. Pedig nőben állítólag jobban nézek ki, mint ő férfiban mások is mondták nekem....

2018. nov. 6. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik faluban lakhattok, de itt Budapesten már a 25 éves férfi sem ember ha nincs saját lakása vagy nem tart fent legalább egy albérletet ilyen 250 nettós fizetésből, úgyhogy a te 40 évesed, aki otthon lakott szerintem olyan hálás lehetett bárminek, amiben hisz (vagy nem hisz) azért, hogy egy olyan nője volt, mint te (és ezt úgy mondom, hogy nem láttalak élőben, a leírásod alapján nem lehetsz csúnya), hogy még szép, hogy ragaszkodott hozzád.


A kérdés már csak az, hogy neked ez elég? Ha én vagy egy bármilyen hajléktalan most odamegy hozzád, hogy szerelmes beléd, akkor vele leszel a hátralevő életedben? Ennyi elég, hogy valaki szerelmet vall? Ha amúgy egy gyökér?

2018. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 év alatt nem volt hajlandó megismerkedni a gyerekeddel: ez gáz.

Kényelemszerető, anyuci pici fia: gáz.

"Kémiai vonzalom" vajon volt-e: ha így kérdezed, akkor nem volt.


Látatlanban azt mondom, sokkal jobbat érdemelsz, mint amit ez a fickó nyújtott neked.

2018. nov. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés mintha már lett volna, vagy törölted az eddigi válaszokat és kiemelted? :D


Az előző válaszom erre az volt, hogy "40 éves és az anyjával él ikszdé".


Ehhez nem igazán lehet mást hozzátenni. Bolond vagy, ha egy ilyen gyernőtt után tepersz.

2018. nov. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!